Promuj to ogłoszenie

MAGAZYNIER

Data dodania: 2019-12-02 06:25:58ID: 5837

691Pokaż numerbrukpolasystent@gmail.com

MAGAZYNIER
Firma PUB BRUKPOL S.C. zatrudni pracownika na stanowisko magazynier
Miejsce pracy: Strzelce Wielkie, powiat gostyński

Obowiązki:
- przyjmowanie i wydawanie towarów
- załadunek oraz wyładunek transportowanych towarów
- obsługa programu magazynowego
- dbałość o prawidłowość prowadzonej dokumentacji magazynowej
- dbanie o prawidłowe ułożenie towaru w magazynie
- współpraca z działem księgowości
- współpraca z kierownikami budów (uzgadnianie potrzebnego materiału)
Wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- prawo jazdy kategorii B (mile widziane)
- uprawnienia na wózki widłowe
- komunikatywność
- chęć do pracy
- wykształcenie średnie
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie oraz umowę o pracę na pełen etat
- atrakcyjne, konkurencyjne wynagrodzenie +premie

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o kontakt:
Numer: 691-986-171 , brukpolasystent@gmail.com