Zamknij

26.11.2023 około 10:30 znaleziono pluszowego psa na parkingu przy urzędzie miejskim.

Przypominam i ostrzegam przed spadającymi taflami lodu z samochodów ciężarowych ,co roku sytuacja się powtarza , może tym razem odpowiednie służby przyłożą się do kontroli tych pojazdów zanim dojdzie do tragedii.

U kogo najlepiej założyć rzęsy?? Gostyn / okolice . Chodzi mi o efekt gęstych rzęs i żeby ładnie się trzymały.

Ludzie nie zarażajcie innych kaszląc kichając supermarketach jeżeli jesteś chory to albo poproś kogoś żeby ci zrobił zakupy albo jak już musisz i wiesz że kichasz i kaszlesz i smarkasz to załóż maseczkę to żaden wstyd. Sama kultura nakazuje chociaż zasłonięcie ust podczas kichania kasłania tam gdzie są tłumy ludzi a wy nic nawet do lekarza wam się nie chce iść myślicie że Apap was wyleczy? Według statystyk gus-u 28% ludzi chorych przemieszczających się po terenach zaludnionych zabija co najmniej jedną osobę a zaraża około 8 do 12 osób nie zdając sobie z tego sprawy dlatego apel aby ci co muszą robić zakupy a są chorzy zakładali na czas wejścia do sklepów maseczki. I nie piszcie że to nic nie daje chcesz być opluty obsikany o kaszlany to idź do supermarketu i stań przy takiej kobiecie która na ciebie non stop psika i kicha.

Pozdrawiam piękną dziewczynę ze sklepu sportowego

Uwaga na passata z Borku za 54k, mieliśmy go na warsztacie, zrobiony silnik z dwóch. Nie polecam

Poszukuję kobiety z Gostynia bądź jego okolic do stałego związku. Niestety życie moje tak się potoczyło że rozstałem się z dziewczyna w wieku 32 lat (mam 33) i chciał bym ułożyć sobie je na nowo z wierną,spokojną i lojalną kobietą w przybliżonym wieku do mojego ,jestem osobą nieśmiałą w początkowej fazie znajomości ,mieszkam w Gostyniu od niedawna i nie mam za wielu znajomych tutaj , znajoma z pracy podpowiedziała mi aby dodać tego posta na tej stronie który mógł by może pomóc w odnalezieniu osoby która potrzebuje tak samo jak ja stabilizacji,miłości i przyjaźni w jednym człowieku. Jeśli znajdzie się osoba zainteresowana to wydaje mi się że najprostszą i komfortową formą kontaktu będzie sms . 6 6 5 1 4 5 8 1 6

Pozdrawiam gościa który uderzył w lampę na rynku w poniedziałek, rozwalił i uciekł 😉

Poszukuję jednej lub dwóch osób które pomogą w zorganizowaniu warsztatów świątecznych dla 20 dzieci. Ozdabianie bombek, pierników, świąteczne zabawy.

Szukam fachowca do cyklinowania parkietu. Czy ktoś ma namiary na takiego rzemieślnika?