Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
2
12:00, 15.02.2019
Z gitarowego bicia rekordu najbardziej znany jest w naszym kraju Wrocław. Być może niebawem do tego grona dołączy Gostyń. W mieście planowany jest...mały rekord gitarowy. Jaki utwór rozbrzmi w sercu naszego miasta?
1
10:52, 08.02.2019
Seks, przemoc i narkotyki...a to wszystko wzbogacone barwnymi zdjęciami i ciekawymi opowieściami dziennikarza, podróżnika i pisarza Przemka Kossakowskiego. Znany szerszej publiczności z programów "Kossakowski. Inicjacja", "Kossakowski. Szósty zmysł" oraz "Kossakowski. Wtajemniczenie" w przerwie pomiędzy wyprawami odwiedził Gostyń.
5
13:51, 07.02.2019
Czy festiwal Gostyńskie Rockowania 2019 został odwołany? Ponad 1300 osób zainteresowanych wydarzeniem otrzymało wczoraj informacje o tym, że wydarzenie...anulowano. Niewykluczone, że to efekt pewnego nieoczekiwanego zdarzenia, a we wszystko zamieszany jest jeden z muzyków.
10:55, 05.02.2019
Już wiele lat temu Fasolki śpiewały, że fantazja jest od tego, żeby bawić się na całego... Tak z pewnością będzie się działo za kilka dni w Gostyniu, gdzie rusza Gostyński Festiwal Fantastyki "Gostkon" impreza, które na stałe zadomowiła się w naszym mieście. Jak zapewniają organizatorzy, jej tegoroczna edycja pełna będzie fantastycznych przeżyć, pozwalających inaczej spojrzeć na świat wyobraźni. Do Gostynia zawita grupa Imperium Mocy, a także Liga Superbohaterów. To jednak tylko namiastka wydarzenia, na które już dziś serdecznie wszystkich zapraszamy.
2
11:11, 04.02.2019
Ma na swoim koncie najróżniejsze role od księdza w "Pułkowniku Kwiatkowskim", Gebelsa w "Pitbullu", po Ferdynanda Kiepskiego w popularnym serialu "Świat według Kiepskich". Nic dziwnego, że jest uważany za jednego z najbardziej charakterystycznym polskich aktorów, bo dzięki swojemu talentowi potrafi zmierzyć się z każdą filmową i teatralną rolą. Wczoraj gostyńska publiczność mogła osobiście poznać aktora i przekonać się jak Andrzeja Grabowksiego radzi sobie w roli stund - upera.
2
11:38, 03.02.2019
Satyryczna formuła, nacechowana patologicznymi zjawiskami, jakich we współczesnym świecie nie brakuje. Tak w dużym skrócie można opisać spektakl "Zabójcza oferta", który wystawiono na deskach Gostyńskiego Ośrodka Kultury "Hutnik. Wśród doborowej obsady wystąpił Wojciech Majchrzak – znany aktor rodem z Gostynia.
19:12, 28.01.2019
Największych niezapomnianych przebojów muzyki filmowej można było posłuchać podczas Koncertu Noworocznego Orkiestry Dętej Miasta i Gminy Gostyń, który w niedzielę po południu odbył się w hali sportowo-widowiskowej gostyńskiegi liceum. Koncert jak zawsze cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem lokalnej publiczności. Kto nie był, niech żałuje. Na scenie nie zabrakło energii i żywiołowych przebojów, ani bardziej nostalgicznych, sentymentalnych melodii. Każda muzyczna prezentacja nagradzana była gromkimi brawami. Formacji towarzyszyły zachwycające pokazy taneczne w wykonaniu gostyńskich mażoretek Big Bang.
1
17:39, 28.01.2019
Czy dzieło sprzed 200 lat może przystawać do dzisiejszej rzeczywistości? W jaki sposób uniwersalny charakter pewnych prawd moralnych ma szansę wpłynąć na nasze zachowanie? Odpowiedzi na te pytania szukano wśród pokutujących duchów, które cierpiały po śmierci za swoje ziemskie przewinienia.
2
13:47, 27.01.2019
Blisko rok temu na scenie gostyńskiego Hutnika Marek Piekarczyk żegnał się z zespołem TSA. W sobotni wieczór ponowie przyjechał do Gostynia, by pokazać się z zupełnie nowej strony. Choć nazywany jest pionierem polskiego heavy metalu to jego koncert – Akustycznie wypełniły przede wszystkim nastrojowe ballady i zupełnie inne brzmienie. Jak sam podkreślał projekt jest dla niego wyzwaniem, w którym doskonale sie spełnia.
5
14:30, 26.01.2019
Na ten film czekało wielu miłośników kultowego „Kogla-mogla”. Na kinowe ekrany wszedł właśnie „Miszmasz” opowiadający o dalszych losach Kasi Zawady, Piotrusia i reszty rodziny Wolańskich. Wśród nowości jest też coś dla animalsów – opowieść „O psie, który wrócił do domu”.
10:39, 22.01.2019
Zimowe ferie na półmetku. I choć brakuje śniegu, młodzi ludzie wcale nie muszą się nudzić. W ubiegłym tygodniu wiele działo się w gminie Poniec. Bieżący tydzień to ostatnia chwila na skorzystanie z zajęć organizowanych nie tylko przez placówki kulturalne.
13:50, 18.01.2019
Po raz drugi w GOK Pępowo odbyły się warsztaty gliniarskie. Zainteresowanie było tak duże, że przerosło oczekiwania organizatorów. Dzięki twórczej pracy młodych ludzi powstały niezwykłe dzieła. Lepienie w glinie sprawiło wszystkim nie lada frajdę, ale obnażyło też pewne słabości.
1
07:49, 18.01.2019
Od ponad dwudziestu lat mieszka w Warszawie, ale jak przyznaje to z Gostyniem związane są jego najlepsze młodzieńcze wspomnienia. Już 1 lutego po raz pierwszy zagra na gostyńskiej scenie w spektaklu „Zabójcza oferta” w Gostyńskim Ośrodku Kultury „Hutnik”. Dlaczego będzie to dla niego wyjątkowe wydarzenie i dlaczego warto przyjść na ten spektakl? Na te i inne pytania odpowiada rodowity gostynianin, aktor Wojciech Majchrzak.
1
11:13, 15.01.2019
Za nami III edycja Przeglądu Kolęd i Pastorałek w Pępowie. Na scenie miejscowego GOK-u wystąpili młodzi mieszkańcy tej gminy. Mimo ogromnego stresu wszyscy spisali się koncertowo. Młodym artystom dopingowali rodzice, nauczyciele i opiekunowie.
10:31, 08.01.2019
Tym razem nie na wesoło, bo i temat był wymagający... Krobska grupa teatralna "Na Fali" wystąpiła ze spektaklem "Bagaż doświadczeń", stanowiącym pewnego rodzaju hołd dla wolontariuszy i ich opiekunki Longiny Pietrzak. Wydarzeniu towarzyszyła zbiórka karmy, koców i kołder dla czworonożnych podopiecznych z przytuliska w Krobi
REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone