Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
5
10:00, 25.05.2020
Jak mówią, pierwsze koty za płoty. Mimo drobnych trudności w przekazie, zabawa z nową aplikacją do otwierania sejfów okazała się prawdziwym hitem. Według wskazań liczników rejestrujących każdą próbę otwarcia sejfu, wzięło w niej udział kilka tysięcy osób. Mamy też uczestniczkę, której udało się wpisać właściwy PIN, otworzyć sejf i zgarnąć wszystkie trzy nagrody. Poznajcie naszą pierwszą laureatkę i przeczytajcie jaki miała gest.
10:53, 24.05.2020
Zabawa w otwieranie sejfu, przepadła do gustu wielu naszym czytelnikom. Świadczy o tym ilość wprowadzanych PIN-ów., którą rejestrują nasze liczniki. A jest tego sporo. Aplikacja, którą stworzyliśmy wymaga jeszcze kilku poprawek, ale najważniejsze, że chcecie się bawić i zdobywać nagrody. Dziś ostatnia z trzech konkursowych nagród z okazji Dnia Matki, a do tego mega kumulacja nagród w sejfie.
1
12:16, 23.05.2020
Wczoraj rozpoczęliśmy trzydniową zabawę z okazji Dnia Matki. I choć nie wszyscy dobrze zrozumieli zasady, to nasz system zarejestrował ponad 2,4 tys. prób wpisania PIN-u. Nikomu nie udało się jednak otworzyć sejfu, bądź tego nie zgłosił, dlatego zdecydowaliśmy, że nagroda przechodzi na kolejny dzień, tworząc kumulację.
18
08:09, 22.05.2020
Gdy pierwszy raz z okazji Walentynek zorganizowaliśmy zabawę z sejfami, zainteresowanie nią przerosło nasze najśmielsze oczekiwania i pokazało, że taka formuła bardzo Wam odpowiada. Stworzyliśmy więc specjalna aplikację, dzięki której każdy ma taką samą szansę na start. Ponieważ zbliża się Dzień Matki, jest okazja by ją wypróbować. Do zdobycia - pyszny tort,  i dwa przepiękne flower Boxy jako prezenty dla Mamy. Każdego dnia coś innego i tak przez trzy dni. Co trzeba zrobić, by zdobyć nagrodę?
17
09:08, 21.05.2020
Codziennie do naszych skrzynek pocztowych trafiają maile o różnej treści. Reklamy, propozycje, wiadomości od znajomych czy portali społecznościowych. Niektóre od razu wpadają do spamu innym udaje się jakoś przebić i zainteresować odbiorcę. Taki właśnie list otrzymał jeden z naszych czytelników, który ze zdziwieniem przeczytał, że ma szanse odziedziczyć miliony dolarów od kogoś kogo nigdy nie znał
08:01, 20.05.2020
W związku z epidemią koronawirusa przesunięte zostały terminy egzaminów zewnętrznych, w tym matur, które rozpoczną się 8 czerwca; zostały też zmodyfikowane niektóre przepisy dotyczące ich przeprowadzania.
1
11:02, 17.05.2020
Epidemia zamknęła nas w domach, nałożyła na twarz maseczki i pozbawiła dostępu do wielu przyjemności. Wstrzymano wszelkie imprezy, kina i restauracje świeca pustkami, a zawody sportowe poprzekładano na późniejsze terminy. O czym więc pisać, kiedy nic się nie dzieje? Zachęcamy do podsyłania na Alert24  tematów, które wydają się wam interesujące. Przypominamy też najczęściej czytane i komentowane artykuły kończącego się tygodnia na Gostyn24.
2
11:47, 13.05.2020
Ryzyko poważnych powikłań COVID-19 i zgonu z jego powodu jest u dzieci, nastolatków i młodych dorosłych jest wyższe niż oceniano wcześniej, jednak niższe niż w przypadku grypy sezonowej - wynika z pracy, którą publikuje pismo - JAMA Pediatrics. Ryzyko to rośnie zwłaszcza u młodych pacjentów z chorobami współistniejącymi, ale dzieci zdrowe również mogą ciężko przejść tę infekcję.
8
10:02, 09.05.2020
Wiceminister infrastruktury Rafał Weber zapewnił, że pandemia koronawirusa nie wpłynęła na tempo prac resortu nad projektem nowelizacji prawa o ruchu drogowym. "Chcemy, by nowe przepisy kodeksu zaczęły obowiązywać w wakacje" - powiedział PAP.
7
10:26, 06.05.2020
Pytany podczas konferencji prasowej, czy ze względu na lekceważenie przez niektórych obowiązku noszenia maseczek lub noszenia ich na brodzie planowane są nowe zalecenia w tej sprawie, wiceminister podkreślił, że w przestrzeni publicznej musimy zasłaniać nos i usta, w tym np., nosząc maseczki.
2
12:06, 03.05.2020
W związku z kolejnym etapem odmrażania gospodarki MR we współpracy z GIS i przedstawicielami zainteresowanych środowisk opracowało rekomendacje dla poszczególnych branż, w tym dla galerii i centrów handlowych oraz znajdujących się w nich stref gastronomicznych.
08:58, 02.05.2020
Dziś 2 maja TVP Kultura wyemituje koncert zarejestrowany przez Telewizję Polską podczas ubiegłorocznego XIV Festiwalu Muzyki Oratoryjnej MUSICA SACROMONTANA w Bazylice na Świętej Górze.
8
10:04, 25.04.2020
Synoptyk IMGW, pytany przez PAP o obecną sytuację związaną z suszą, wyjaśnił, że w tym roku, podobnie jak w poprzednich latach w Polsce, od pierwszych miesięcy wiosennych, występuje deficyt opadów. Do tego dochodzą skutki bardzo łagodnej zimy oraz braku śniegu. "W ostatnich miesiącach jedynie luty był naprawdę wilgotny" - przyznał. Zastrzegł jednak, że choć "lutowe opady pozwoliły zasilić rzeki w wodę, a nawilgocenie zewnętrznej i powierzchniowej warstwy gleby wzrosło, to niestety już chwilę później, w marcu i w kwietniu bardzo szybko rozpoczęła się susza wraz z wegetacją" - zauważył.
8
08:43, 22.04.2020
Zakaz zgromadzeń publicznych będzie utrzymywany na pewno przez dłuższy czas, ponieważ takie zgromadzenia są potencjalnie tym miejscem, gdzie może dość jednocześnie do bardzo dużej liczby zakażeń - powiedział we wtorek premier Mateusz Morawiecki.
4
09:24, 21.04.2020
Nie żyje Krystyna Łybacka, była minister edukacji i sportu oraz europosłanka. Zmarła w poniedziałek wieczorem w poznańskim szpitalu, po krótkiej i ciężkiej chorobie. Miała 74 lata. Jej śmierć jak poinformowano nie jest związana z koronawirusem.
REKLAMA