Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
11:00, 21.09.2019
Media społecznościowe stały się nieodzowną częścią zarówno naszego życia prywatnego, jak i narzędziem do prowadzenia biznesu. Dzięki zgromadzonej liczbie osób obserwujących lub sympatyzujących z naszym facebookowym profilem możemy docierać do nowych klientów i oferować im swoje usługi. Aby wesprzeć w tym rodzimych przedsiębiorców Gostyn24 uruchomił nowy dział. Do tej pory to my organizowaliśmy zabawy, którym partnerowały głównie lokalne firmy. Od teraz każdy może promować swój własny biznes, organizując za naszym pośrednictwem własny konkurs lub zabawę na swoim profilu.
123
13:47, 20.09.2019
Wygląda na to, że „afera mleczna” to największy kryzys w historii gostyńskiej mleczarni. Jak oszacowali śledczy, tylko przez trzy miesiące ubiegłego roku firma mogła stracić prawie 7 milionów złotych. To niewyobrażalne pieniądze. Wiemy też, że w sprawę zamieszany jest przynajmniej jeden z członków Rady Nadzorczej. Dziś Spółdzielnia Mleczarska w Gostyniu wydała specjalne oświadczenie, w którym wyjaśnia co wydarzyło się na terenie zakładu kilka dni temu. Publikujemy je w całości poniżej. Więcej na ten temat w wywiadzie udzielonym przez prezesa Grzegorza Grzeszkowiaka dla portalu Gostyn24, który już w najbliższy poniedziałek.
00:00, 19.09.2019
Szukasz satysfakcjonującej pracy? Szukaj jej na OLX! Użytkownicy kategorii "Praca" na OLX stanowią aż 21% ogółu korzystających z tej platformy ogłoszeniowej.
11:49, 18.09.2019
Ogłoszone zostały wyniki kolejnego naboru wniosków w ramach Funduszu Dróg Samorządowych. W województwie wielkopolskim dofinansowanie w łącznej wysokości ponad 288 mln złotych uzyskało 187 projektów. Na terenie powiatu gostyńskiego do rządowej dopłaty zakwalifikowano łącznie cztery drogi.
6
11:34, 13.09.2019
Gmina Krobia, po raz kolejny zdecydowała się z emisje własnych obligacji. Pozyskane w ten sposób pieniądze zostaną przeznaczone na pokrycie deficytu związanego z zaciągnięciem wcześniejszych zobowiązań. Zdaniem urzędników, takie rozwiązanie jest korzystne, z uwagi na uproszczoną procedurę oraz możliwość elastycznego negocjowania warunków.
33
11:35, 12.09.2019
Początki Gostyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej sięgają końca lat 50-tych. Niestety czasem można odnieść wrażenie, że proces informowania jej członków o ważnych wydarzeniach zatrzymał się w miejscu. Ostatnią wiadomość na oficjalnej stronie internetowej zamieszczono 1 kwietnia 2019, mimo że z końcem lipca dotychczasowy prezes zrezygnował z pracy.
9
08:26, 12.09.2019
Ponad tydzień czekaliśmy aż senator Marian Poślednik, będący jednocześnie przewodniczącym Zarządu Międzygminnego Związku Turystycznego „Wielkopolska Gościnna” zdecyduje się odpowiedzieć na pytania zadane publicznie przez Michał Reisnera, administratora portalu „Polska To My” O tym, że pomiędzy panami doszło do nieporozumień napisaliśmy jako pierwsi w Gostyn24. Początkowo senator wydał tylko krótkie oświadczenie. Wczoraj uzasadnił dlaczego tak długo zwlekał i odpowiedział na wszystkie 24 pytania zamieszczone w artykule Wielkopolska NIE Gościnna”
00:00, 12.09.2019
"Termy Uniejów" Sp. z o.o. oraz Gmina Uniejów we współpracy z Radiem ZET organizują koncert z okazji wielkiego otwarcia ApartHotelu! W sobotę (21 września) na scenie zaprezentują się Lady Pank, Kult, Krzysztof Cugowski, MrPollack, Baila&Goza.
42
11:43, 11.09.2019
Pomysł powstał kilka lat temu, ale dopiero teraz zaczął nabrać realnych kształtów i szans. Chodzi o nową drogę, mogącą znacząco odciążyć centrum miasta, łącząc przy okazji dwa najważniejsze szlaki komunikacyjne przechodzące przez nasze miasto. Plany są, wniosek został złożony, ale będą też problemy. Nie wszyscy mieszkańcy są zadowoleni z takiego rozwiązania, chociaż dla gminy to sprawa priorytetowa.
24
14:26, 10.09.2019
Dobrze zarządzane firmy coraz bardziej dbają o pracowników, organizując integracyjne spotkania, wspólne wyjazdy czy oglądanie meczów. Pozwala to zacieśnić relacje i poprawić atmosferę w pracy. Trzeci rok z rzędu na firmowej imprezie bawili się pracownicy Netboxu. Szefostwo i tym razem stanęło na wysokości zadania. Było wesoło, tanecznie, smacznie i zabawnie - Atmosferę w pracy tworzymy my wszyscy i bardzo ważne jest to, aby czuć się ze sobą dobrze i być zgraną ekipą - mówił Jakub Giermaziak, prezes Netboxu.
13:25, 07.09.2019
Główny Inspektorat Sanitarny ma sporo pracy. W ostatnim czasie nakazał wycofanie z obiegu marynowane pieczarki, w których wykryto dwutlenek siarki, mimo że na etykiecie nie było o tym ani słowa. Ich spożycie przez osoby z alergią na dwutlenek siarki i siarczyny mogło wywołać reakcję alergenną.
22
09:34, 05.09.2019
Kilka miesięcy temu nikt nie był zainteresowany. Cena okazała się zbyt wysoka, a warunku nie do przyjęcia. Jeżeli teraz stanie się podobnie, kura znosząca dotąd złote jajka zacznie być kulą u nogi dla właściciela. Chodzi o hotel i restaurację „Podleśna” wystawioną ponownie do przetargu. Tym razem jednak wysokość czynszu została tak mocno obniżona
30
14:39, 03.09.2019
Bez irytacji, stresu i staniu w korkach? Tak z założenia ma odbywać się ruch na nowym rondzie w Gostyniu, gdzie dobiegają końca prace związane z malowaniem i oznakowaniem. Od dziś na skrzyżowaniu ulic Bojanowskiego i Kolejowej, zmieniła się też organizacja ruchu, do której kierowcy musza się przyzwyczaić.
7
12:38, 03.09.2019
Trzy firmy zainteresowane są budową nowego pomnika na gostyńskim cmentarzu. Obelisk ma zastąpić zlokalizowane w centralnej części nekropoli dwa "stare" pomniki. Wybór firmy, która zajmie się realizacją przedsięwzięcia nie jest póki co możliwy. Złożone oferty na jego wykonanie są znacznie wyższe od zabezpieczonych w budżecie środków. Podczas najbliższej sesji radni muszą podjąć decyzję o tym co dalej.
15
09:43, 03.09.2019
W Polsce rozmowa o pieniądzach wciąż budzi kontrowersje, a pokazanie gromadzonego przez lata majątku napawa niektórych zgorszeniem. Tymczasem w świecie gospodarki rynkowej to normalne, że jedni osiągają sukces, a innym nie zawsze się to udaje. Ciężka praca, zaangażowanie i determinacja w dążeniu do celu, to tylko niektóre cechy, sprzyjające osiąganiu tak wielkich sukcesów.
REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone