Specjalista ds. BHP i ppoż.

Odlewnia żeliwa Teriel Sp. z o.o. w Gostyniu posiada 80-letnia tradycję w zakresie produkcji wyrobów z żeliwa. Zakład wytwarza odlewy z żeliwa szarego oraz sferoidalnego, w oparciu o nowoczesne technologie topienia, formowania oraz produkcji rdzeni.

Ze względu na dalszy, dynamiczny rozwój, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. BHP i Ppoż.

ZAKRES ZADAŃ NA STANOWISKU:
? Wypełnianie obowiązków służby BHP zawartych w Rozporządzeniu Rady Ministrów w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy;
? Rekomendowanie i wdrażanie nowoczesnych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa pracy usprawniających funkcjonowanie Spółki w obszarze BHP i Ppoż.;
? Prowadzenie audytów bezpieczeństwa oraz reprezentowanie Spółki w ramach audytów i kontroli zewnętrznych;
? Prowadzenie i nadzór nad szkoleniami z zakresu BHP;
? Stałe podnoszenie świadomości bezpieczeństwa pracy wśród pracowników firmy;
? Monitorowanie zgodności wewnętrznych przepisów BHP z aktualnymi aktami prawnymi;
? Dokumentowanie przyczyn i okoliczności wypadków przy pracy;
? Prowadzenie ocen ryzyka na stanowiskach pracy, ochrony indywidualnej i zbiorowej;
? Prowadzenie i zarządzanie dokumentacją związanej z obszarem BHP, PPOŻ i ochrony środowiska.
OCZEKIWANIA:
? Wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy;
? 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (w firmie produkcyjnej ? mile widziane);
? Bardzo dobra znajomość przepisów BHP, Ppoż. oraz Prawa Pracy;
? Obsługa komputera, w szczególności Word, Excel;
? Umiejętność pracy w zespole;
? Umiejętność przekazywania wiedzy.

Praca w wymiarze ? etatu.
CV oraz list motywacyjny prosimy o przesłanie na adres:kadry@teriel.com.pl
lub Teriel Sp. z o.o. 63-800 Gostyń, ul. Lipowa 2a, tel. 65-572 08 20 w. 261

Prosimy o zamieszczenie klauzuli odnośnie przetwarzania danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji ? Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE z 2016 r. L 119/1)

tel. 655720820 w. 261
email. kadry@teriel.com.pl

Zobacz całe ogłoszenie »

Ogłoszenie promowanePrzedłuż promocję tego ogłoszenia2020-05-25 07:53:36#6806

ROBOTNIK DROGOWY

Przedsiębiorstwo Drogowe DROGBUD Gostyń Sp. z o.o. poszukuje pracowników na stanowisko:

-robotnik drogowy

CV prosimy wysyłać na adres e-mail: klaudia.gosciniak@drogbud.biz.pl
Tel.65 572-98-63, 65 573-91-57

Na aplikacjach prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

tel. 65 572-98-63, 65 573-91-57
email. klaudia.gosciniak@drogbud.biz.pl

Ogłoszenie promowanePrzedłuż promocję tego ogłoszenia2020-05-21 09:00:34#6786

PRACOWNIK ODLEWNI ŻELIWA

Teriel Sp. z o.o. w Gostyniu poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

1. PRACOWNIK PRODUKCJI
Wymagania:
- wykształcenie zawodowe
- motywacja i chęć do pracy
- mile widziane uprawnienia na wózek widłowy

CV oraz list motywacyjny prosimy o przesłanie na adres:
kadry@teriel.com.pl lub Teriel Sp. z o.o. 63-800 Gostyń, ul. Lipowa 2a, tel. 65-572 08 20 wew. 261

Prosimy o zamieszczenie klauzuli odnośnie przetwarzania danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji ?
Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE z 2016 r. L 119/1)

Ogłoszenie promowanePrzedłuż promocję tego ogłoszenia2020-05-20 08:10:55#6778

SPRZEDAWCA-MAGAZYNIER

Firma ROMOS Sp. z o.o. w Gostyniu poszukuje kandydatów na stanowisko:

SPRZEDAWCA-MAGAZYNIER na salonie MRÓWKA
Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:
- obsługa klientów,
- przyjęcie i wydanie towaru,
- sprawdzenie towaru pod względem ilościowym i jakościowym,
- ekspozycja towaru na salonie sprzedażowym.
Od kandydatów oczekujemy:
- prawo jazdy kat.B,
- wykształcenia minimum zawodowego,
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
- sumienności, dokładności, zaangażowania,
- praca w zespole,
- mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności.
Oferujemy:
- pracę pełną wyzwań w młodym i ambitnym zespole,
- bardzo dobrą atmosferę pracy i atrakcyjne warunki zatrudnienia,
- możliwość rozwoju,
- narzędzia niezbędne do realizacji zadań.

CV prosimy wysyłać na adres e-mail: mrowka.faktury@romos.pl
Tel. (65) 572-96-24/28

tel. 65 572 96 24
email. mrowka.faktury@romos.pl

Ogłoszenie promowanePrzedłuż promocję tego ogłoszenia2020-05-19 10:41:45#6679

Pracownik w tartaku

Promuj to ogłoszenie2020-05-25 15:22:31#6811

Recepcja

Promuj to ogłoszenie2020-05-21 15:18:53#6789

Zbiór truskawek

Promuj to ogłoszenie2020-05-15 09:37:55#6747

Praca w sklepie

Promuj to ogłoszenie2020-05-06 08:48:05#6670

SPRZEDAWCA/POMOC

Promuj to ogłoszenie2020-05-06 08:47:05#6680

PRACOWNIK PRODUKCJI

Promuj to ogłoszenie2020-04-20 11:01:38#6585

Dekarstwo

Promuj to ogłoszenie2020-04-05 14:34:38#6531