Specjalista ds. obsługi klienta w języku angielskim

Szukam odpowiedzialnego Specjalisty, który zajmie się:
- obsługą bieżących zamówień Kontrahentów zagranicznych Firm
- przygotowywaniem ofert handlowych
- budową dobrych relacji z kontrahentami
- realizacją zamówień eksportowych i importowych
- współpracą z działem produkcji w ramach realizowanych zamówień
- organizacją transportów oraz dokumentacją.
WYMAGANIA:
- biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
- wykształcenie minimum średnie techniczne
- doświadczenie w obsłudze Klienta (najlepiej w firmie produkcyjnej)
- biegła znajomość obsługi komputera Ms Office
- dokładność i szczegółowość w wykonywaniu powierzonych zadań
- umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej.
OFERUJE:
- stabilne zatrudnienie - umowa o pracę,
- interesującą pracę w firmie z 25-letnim doświadczeniem
- możliwość kontaktów i współpracy z kontrahentami na wszystkich kontynentach
- konkurencyjne wynagrodzenie stosowne do wykształcenia i umiejętności
- wprowadzenie w zakres obowiązków
- możliwość rozwoju i zdobywania cennych doświadczeń zawodowych
Proszę o dołączenie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

tel. 601696534
email. zdzislawdominiak@gmail.com

Zobacz całe ogłoszenie »

Ogłoszenie promowanePrzedłuż promocję tego ogłoszenia2020-02-19 18:26:48#6326

Praca dla nauczycieli i lektorów

Centrum Edukacyjne SPONGE w Krobi poszukuje ambitnych i chcących się rozwijać lektorów/nauczycieli do:
- języka angielskiego
- języka niemieckiego
- fizyki
- chemii

Oferujemy stabilne środowisko pracy, atrakcyjne wynagrodzenie, szkolenia, pełne zaplecze dydaktyczne oraz wsparcie metodyka.

Miejsce pracy - Krobia

Możliwość pracy w godzinach porannych lub popołudniowych.

Oferujemy umowę zlecenie.

Więcej informacji i zgłoszenia CV na - aczkaczmarek@gmail.com

tel. 663043013
email. aczkaczmarek@gmail.com

Ogłoszenie promowanePrzedłuż promocję tego ogłoszenia2020-02-19 13:58:37#6325

Pracownik fizyczny

Firma ROTO-WENT zatrudni pracownika fizycznego do czyszczenia kanałów wentylacyjnych. Wymagania: zaangażowanie, dobra organizacja pracy, prawo jazdy kat.B. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt od pon do pt po godz.17.00 na nr tel. 504939613 lub wysłać na adres roto-went@wp.pl

tel. 504939613
email. roto-went@wp.pl

Ogłoszenie promowanePrzedłuż promocję tego ogłoszenia2020-02-18 09:37:26#6312

Księgowa / Księgowy

PUB BRUKPOL S.C.
Oferuje pracę na stanowisku:

KSIĘGOWA / KSIĘGOWY

Zakres obowiązków:
? ewidencjonowanie zdarzeń gospodarczych w systemie finansowo-księgowym,
w tym rozliczenia międzyokresowe kosztów
? księgowanie wyciągów bankowych oraz raportów kasowych
? bieżące rozliczanie rozrachunków z odbiorcami, dostawcami
? rozliczenia CIT, VAT, JPK , PIT
? raportowanie statystyczne GUS
? komunikacja z urzędami
? współpraca z innymi działami spółki

Oferujemy:
? praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
? możliwość rozwoju zawodowego
? stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
? praca w dynamicznym i przyjaznym zespole

Wymagania:
? wykształcenie wyższe ekonomiczne
? doświadczenie w pracy na pełnych księgach min. 3 lata
? bardzo dobra znajomość przepisów PIT, CIT, VAT
? bardzo dobra znajomość przepisów ustawy o rachunkowości
? skrupulatność, rzetelność oraz dobra organizacja pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres email:brukpolasystent@gmail.com lub kontakt telefoniczny
691-986-171, 690-995-574
Firma zastrzega sobie kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Państwa Instytucję dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji ( zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych ( Dz. Ustaw z 2018 , poz. 1000)oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE ) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenie dyrektywy 95/46/WE (RODO))>

Informujemy, że Administratorem danych jest PUB BRUKPOL A. i P. KLUCZYK S.C.
z siedzibą w 63-820 Piaski, Strzelce Wielkie 81 C. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

tel. 691-986-171
email. brukpolasystent@gmail.com

Ogłoszenie promowanePrzedłuż promocję tego ogłoszenia2020-02-18 07:49:32#6253

operator koparki

Promuj to ogłoszenie2020-02-18 09:19:49#6310

Praca w księgarni

Promuj to ogłoszenie2020-02-14 15:16:42#6293