ELEKTRYK UTRZYMANIA RUCHU

Odlewnia żeliwa Teriel Sp. z o.o. w Gostyniu poszukuje kandydata na stanowisko:

ELEKTRYK W DZIALE UTRZYMANIA RUCHU

Opis stanowiska:
Wykonywanie zleceń dotyczących naprawy i obsługi maszyn produkcyjnych, urządzeń pomocniczych oraz instalacji i urządzeń energetycznych w zakresie prac elektrycznych.

Wymagania:

- wykształcenie zawodowe lub średnie kierunkowe
- uprawnienia eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci co najmniej 1 kV (w przypadku braku uprawnień, oferujemy odpowiednie szkolenie)
- gotowość do pracy w systemie zmianowym
- mile widziane doświadczenie w dziale utrzymania ruchu
- umiejętność pracy w zespole
- sumienność i dokładność

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, umiejętności i zaangażowania w pracę
- system premiowy
- wliczaną do czasu pracy 30 ? minutową przerwę
- szkolenia umożliwiające rozwój kompetencji oraz poszerzanie wiedzy
- dobrą atmosferę pracy
- perspektywy rozwoju i realizacji ambicji zawodowych.

CV oraz list motywacyjny prosimy o przesłanie na adres:
kadry@teriel.com.pl
lub Teriel Sp. z o.o. 63-800 Gostyń, ul. Lipowa 2a, tel. 65-572 08 20

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić klauzulę dot. Przetwarzania danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji- Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE z 2016 r. L 119/1)

tel. 655720820 w. 261
email. KADRY@TERIEL.COM.PL

Zobacz całe ogłoszenie »

Ogłoszenie promowanePrzedłuż promocję tego ogłoszenia2021-08-04 14:08:50#9357

MECHANIK UTRZYMANIA RUCHU

Teriel Sp. z o.o. w Gostyniu poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

MECHANIK W DZIALE UTRZYMANIA RUCHU

Wykonywanie zleceń dotyczących naprawy, obsługi i remontów maszyn i urządzeń.

Wymagania:

- wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- znajomość zagadnień mechaniki, hydrauliki i pneumatyki siłowej
- samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

lub Teriel Sp. z o.o. 63-800 Gostyń, ul. Lipowa 2a, tel. 65-572 08 20 wew. 261

Ogłoszenie promowanePrzedłuż promocję tego ogłoszenia2021-08-04 14:06:33#9356

Kucharz, kucharka, pomoc kuchenna

Lokal gastronomiczny z Gostynia poszukuje chętnych do pracy : kucharzy, kucharki , pomoc kuchenna

tel. 609150304
email. roman@werni.pl

Ogłoszenie promowanePrzedłuż promocję tego ogłoszenia2021-08-03 11:37:51#9349

Zatrudnię na stanowisko ślusarz/spawacza

Zatrudnię na stanowisku ślusarz/spawacz/pracownik warsztatowy
Stałe zatrudnienie na pełen etat.
Siedziba firmy w Strzelcach Małych.

tel. 601493379
email. blazej.jarson@interia.pl

Ogłoszenie promowanePrzedłuż promocję tego ogłoszenia2021-07-30 17:00:00#9331

Mechanik, Elektro-Mechanik

Firma P.H.U. Serwitech zatrudni osobę na stanowisko mechanika, elektro-mechanika ze znajomością branży motoryzacyjnej.

ZADANIA:
? przeglądy wózków widłowych
? naprawy wózków spalinowych i elektrycznych
? przygotowywanie wózków używanych do sprzedaży
? prowadzenie niezbędnej dokumentacji technicznej

OCZEKIWANIA:
? wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
? wiedza teoretyczna i praktyczna w zakresie mechaniki, elektromechaniki
? prawo jazdy kat. B
? znajomość obsługi komputera
? dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień SEP, UDT w zakresie konserwacji wózków widłowych
? zdolności organizacyjne, komunikatywność, dyspozycyjność, samodzielność, odpowiedzialność
? mile widziana podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

KANDYDATOM OFERUJEMY:
? pracę w stabilnej firmie
? atrakcyjne wynagrodzenie
? umowę o pracę
? wszelkie niezbędne narzędzia pracy
? możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji
? pracę w przyjaznym i profesjonalnym młodym zespole techników

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na wskazany w ogłoszeniu adres mailowy.
TEL 695 680 053
W dokumentach aplikacyjnych prosimy wpisać:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV, na potrzeby rekrutacji prowadzonej przez P.H.U. Serwitech z siedzibą w Bączylesie, na wybrane stanowisko(a). Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu postępowania rekrutacyjnego na wybrane stanowisko(a), w celu prowadzenia innych postępowań rekrutacyjnych przez P.H.U. Serwitech.

tel. 695680053
email. leszno@serwitech.net

Ogłoszenie promowanePrzedłuż promocję tego ogłoszenia2021-07-29 08:55:13#9320

Inżynier budownictwa

Zatrudnimy inżyniera budownictwa. Atrakcyjne warunki zatrudnienia w firmie z wieloletnim doświadczeniem, Kontakt 601911604 lub konserwacja@wp.pl

tel. +48601911604
email. konserwacja@wp.pl

Ogłoszenie promowanePrzedłuż promocję tego ogłoszenia2021-06-25 09:15:02#9163