Zamknij

Suszarko-lokówka Dyson Airwrap Complete – test urządzenia

15:45, 11.12.2023 Aktualizacja: 15:45, 11.12.2023
Adobe Stock Adobe Stock

Szukając pomysłu na prezent albo po prostu dobrej suszarko-lokówki zwykle przeglądamy wiele produktów. Ci, którzy opierają swój wybór na próbie strzału w dziesiątkę, tracą najwięcej. Poniżej przedstawiamy test jednego z tych urządzeń. To Dyson Airwrap Complete.

Dyson Airwrap Complete – opis urządzenia

Bez wątpienia Dyson Airwrap Complete prezentuje się doskonale. Przykuwa uwagę eleganckim wyglądem i jakością wykonania. Ujmuje także funkcjami. Ale czy faktycznie jest warty zakupu? Zacznijmy od krótkiego opisu. Suszarko-lokówka posiada funkcję umożliwiającą kręcenie loków i fal. Pozwala także na modelowanie włosów. Producent zaleca ją również osobom, które chcą wygładzić swoje włosy i efektownie wykończyć fryzurę. To niepozorne urządzenie można też wykorzystać do suszenia włosów skoncentrowanym powietrzem.

Suszarko-lokówka Dyson Airwrap Complete została zaprojektowana z myślą o różnych rodzajach i różnej długości włosów. Zatem według producenta, urządzenie to dostosowuje się do potrzeb użytkownika.

Specyfikacja Dyson Airwrap Complete

Dyson Airwrap w wersji Complete ma następujące wymiary: wysokość 272 mm, szerokość 48 mm, długość przewodu 2,675 m, waga 0,59 kg. Moc urządzenia to 1300 W. Suszarko-lokówka ma 3 poziomy temperatury i 3 prędkości nawiewu, a także następujące funkcje: jonizacja, nawiew zimnego powietrza, szczotka obrotowa, stożkowa.

Dyson Airwrap jest sprzedawany z różnego rodzaju nasadkami: 2 końcówki cylindryczne do fal 40 mm, 2 końcówki cylindryczne do loków 30 mm, końcówka do wstępnego suszenia, okrągła szczotka nadająca objętość, szczotka do wygładzania włosów cienkich, szczotka do wygładzania włosów gęstych.

Jak prezentuje się Dyson Airwrap Complete w testach?

Dyson Airwrap Complete robi pozytywne wrażenie od razu po otwarciu opakowania. Uwagę przykuwa między innymi eleganckie etui, ale też samo wykonanie urządzenia. Prezentuje się niezwykle nowocześnie. Suszarko-lokówka ładnie komponuje się ze wszystkimi końcówkami, które zostały wykonane w tym samym stylu.

Każda końcówka dobrze trzyma się urządzenia, a sama suszarko-lokówka świetnie układa się w dłoni. Sprzęt ma już wiele opinii i niejednokrotnie został poddany testom. Zdaniem tych, którzy już mieli okazję go używać, jest niezawodny. Spełnia swoją rolę, niezależnie od wyboru końcówki. Jedynym minusem, jaki niektórzy dostrzegają, to cena. Faktycznie jest wysoka, ale biorąc pod uwagę to, że ta nowoczesna suszarko-lokówka ma aż tyle funkcji, urządzenie jest warte zakupu.

(Artykuł promocyjny)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%