Promuj to ogłoszenie

Zatrudnimy Mechanika samochodowego do Serwisu Wózków Widłowych

Data dodania: 2019-04-12 11:11:01ID: 4326

601Pokaż numerleszno@serwitech.net

Firma P.H.U. Serwitech Serwis Wózków Widłowych zatrudni Mechanika samochodowego do naprawy wózków widłowych. Istnieje możliwość przyuczenia.

ZADANIA:
- przeglądy wózków widłowych
- naprawy wózków spalinowych i elektrycznych
- przygotowywanie wózków używanych do sprzedaży
- prowadzenie niezbędnej dokumentacji technicznej

OCZEKIWANIA:
- wykształcenie techniczne zawodowe lub średnie
- wiedza teoretyczna i praktyczna w zakresie mechaniki i elektromechaniki
- prawo jazdy kat. B
- znajomość obsługi komputera
- dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień SEP, UDT w zakresie konserwacji wózków widłowych
- zdolności organizacyjne, komunikatywność, dyspozycyjność, samodzielność, odpowiedzialność
- mile widziana podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

KANDYDATOM OFERUJEMY:
- pracę w stabilnej firmie
- atrakcyjne wynagrodzenie
- umowę o pracę
- wszelkie niezbędne narzędzia pracy
- możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji
- pracę w przyjaznym i profesjonalnym młodym zespole techników

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na wskazany w ogłoszeniu adres mailowy.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy wpisać:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV, na potrzeby rekrutacji prowadzonej przez P.H.U. Serwitech z siedzibą w Bączylesie, na wybrane stanowisko(a). Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu postępowania rekrutacyjnego na wybrane stanowisko(a), w celu prowadzenia innych postępowań rekrutacyjnych przez P.H.U. Serwitech.