Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
Czekoladowy Tydzień! Weź udział w quizie i wygraj specjalną fontannę + 1 kg czekolady

Niezmiennie uwielbiana na całym świecie od ponad 200 lat, w coraz bardziej wymyślnych odsłonach. To już nie tylko ciastka, batony czy lody, ale również piwo, mydło czy nawet masaż. Trudno się dziwić temu szaleństwu – w końcu czekolada w bardzo długo czekało na światowe odkrycie.

12 kwietnia, czekolada obchodzi swoje święto. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was krótki quiz, w którym do wygrania jest specjalna fontanna + 1 kilogram czekolady na domowe świętowanie tego najsłodszego dnia w roku.

Nagrodę ufundował Pawilon Meblowy KRENZ w Piaskach, w którym od poniedziałku 12 kwietnia rozpoczyna się "Czekoladowy Tydzień.

Każdy, kto w tym czasie odwiedzi Pawilon może liczyć na słodki poczęstunek, a kto zdecyduje się zrobić zakupy otrzyma czekoladowy BONUS!

Aby powalczyć o nagrodę główną, którą jest specjalna fontanna do czekolady + 1 kilogram czekoladowego zapasu na domową imprezę,  należy prawidłowo odpowiedzieć na 6 pytań zadanych w quizie pytań. W komentarzu trzeba też dodać wpis "Czekoladowa uczta z Gostyn24"  i udostępnić tę informację na swoim profilu facebookowym.

Oprócz samej wiedzy liczy się także czas. Konkurs wygrywa osoba, która na pytania odpowie najszybciej. W przypadku dwóch identycznych pomiarów, wygrywa uczestnik, który pierwszy wziął udział w quizie (liczy się data rozwiązania quizu) 

Konkurs pod nazwą "Czekoladowy Tydzień" potrwa do  piątku 16 kwietnia 2021 roku,  godz. 24.00 i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Informujemy też, że nagrodę należy odebrać osobiście w siedzibie organizatora konkursu, którym jest PHUP LEDER Jarosław Jędrkowiak, 63-800 Gostyń, ul. Górna 40/3, wydawca portalu Gostyn24 z siedzibą przy ul. Św. Floriana 3 w Gostyniu i nie można jej zamienić na gotówkę. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy związani zawodowo z organizatorem i sponsorem nagrody.

Po zakończeniu "Czekoladowego Tygodnia", skontaktujemy się telefonicznie z osobą, która najszybciej odpowiedziała prawidłowo na wszystkie pytania i przekażemy jej zdobytą nagrodę, a informację o tym opublikujemy na Gostyn24 i na Facebooku.  Jeśli nie uda nam się dodzwonić  do zwycięzcy, to po pięciu nieudanych połączeniach nagroda przechodzi na uczestnika z kolejnym najlepszym czasem.

Wzięcie udziału w konkursie jest dobrowolne i równoznaczne z wyrażeniem zgodny na gromadzenie i publikację danych osobowych w tym wizerunku, wyłącznie na potrzeby konkursu przez wydawcę portalu Gostyn24.pl

 

 

KONKURS ZAKOŃCZONY 

Konkurs zakończony

REKLAMA
REKLAMA