Zamknij
REKLAMA

Kilkuset młodych sportowców uczestniczyło dziś w pikniku, zorganizowanym przez Klub Sportowy Piast Poniec. Rozdano też upominki i stypendia

14:14, 18.06.2022 | JAR
Skomentuj Foto: Gostyn24/fotomontaż/Canva
REKLAMA

Kilkuset młodych sportowców uczestniczyło dziś w pikniku, zorganizowanym przez Klub Sportowy Piast Poniec. Impreza odbywała się na miejscowym stadionie, gdzie zorganizowano szereg atrakcji. Organizatorzy przygotowali też upominki, a gmina ufundowała voucher na mecz Lecha Poznań i stypendia dla najlepszych akrobatek.

Piast Poniec to klub z wieloletnią tradycją, także w szkoleniu młodzieży. Dziś bardzo prężnie działają w nim dziecięce i młodzieżowe sekcje piłki nożnej, akrobatyki i siatkówki. Na zajęcia uczęszcza ok 300 młodych sportowców. Podczas pikniku, jaki dla nich zorganizowano na miejscowym stadionie, oprócz szeregu atrakcji, każdy otrzymał też bidon z klubowym logotypem.

To jednak nie wszystko. Drużyna piłkarskich młodzików otrzymała voucher o wartości 1200 zł, który pozwoli im pojechać na mecz Lecha do Poznania. Z kolei wyróżniające się zawodniczki sekcji akrobatycznej nagrodzono stypendiami sportowymi.

Więcej informacji wkrótce w Gostyn24

(JAR)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%