Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
Zielony Składzik - konkurs urodzinowy

Zdrowa żywność przebojem wdziera się do naszych kuchni i zdobywa serca coraz większej liczby konsumentów. Ma ona tyle samo zalet co zwolenników, a jej dostępność staje się powszechna. Jednym z najlepszych sklepów ze zdrową żywnością w Gostyniu jest "Zielony Składzik" zlokalizowany przy ul. Zielonej 17.

W Zielonym Składziku można kupić wiele zdrowych i ekologicznych produktów, w tym mąki, makarony, przyprawy, herbaty, bakalie, ziarna, a nawet środki czystości. Można też napić się dobrej kawy i znaleźć oryginalny prezent dla kogoś bliskiego na każdą okazję.

Sklep założony przez panią Joannę Szczepecką 24 listopada 2020 roku obchodzi 1 Rocznicę swojej działalności. Z tej właśnie okazji mamy dla was konkurs wiedzy na jego temat, w którym do zdobycia są:

1 miejsce - voucher o wartości 50 zł na zakupy w Zielonym Składziku 
2 miejsce - zestaw 5 herbat zapakowanych w fiolki na prezent
3 miejsce - zestaw 5 herbat zapakowanych w fiolki na prezent

Do tego każdy kto pod tym postem konkursowym, udostępnionym przez Zielony Składzik, zamieści zdjęcie swojego kuponu otrzyma 10-cio PROCENTOWY RABAT na zakup bio soczewicy czerwonej, sezamu białego oraz wyjątkowej kaszy kuskus.

Aby wziąć udział w zabawie i powalczyć o jedną z trzech nagród głównych wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na zadanie w konkursie pytania. Oprócz wiedzy liczy się także data i czas. Wygrywa ten, kto najszybciej i prawidłowo odpowie na wszystkie pytania.  

Konkurs przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich, a nagrody należy odebrać osobiście. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy związani z Zielonym Składzikiem oraz pracownicy PHUP LEDER wydawcy portalu Gostyn24

Po zakończeniu konkursu, skontaktujemy się telefonicznie z osobami, które najszybciej odpowiedziały prawidłowo na pytania i przekażemy im informację o nagrodach i ich odbiorze. QUIZ zakończy się 1 grudnia. Następnego jego wyniki opublikujemy na Facebooku Gostyn24. Wzięcie udziału w konkursie jest dobrowolne i równoznaczne z wyrażeniem zgodny gromadzenie i publikację danych osobowych w tym wizerunku, wyłącznie na potrzeby konkursu. Nie ma możliwości wymiany nagród na gotówkę.

Będzie nam oczywiście bardzo miło, jeśli w ramach prezentu urodzinowego polubicie profil Zielony Składzik, a ten post konkursowy udostępnicie na swoich tablicach. Nie zapomnijcie też pochwalić się rabatowym kuponem.

                                                                               ŻYCZYMY UDANEJ ZABAWY

 

 

KONKURS ZAKONCZONY
ZWYCIĘZCY
1. Magdalena Kołcz
2. Iza Markowska
3. Katarzyna Okupnik
 

Konkurs zakończony

REKLAMA
REKLAMA