Źródło/Foto:FB/MGOPS Pogorzela
Seniorzy uczestniczyli w zajęciach jogi zorganizowanych w parku miejskim w Pogorzeli. Spotkanie odbyło się na świeżym powietrzu i było okazją do aktywnego spędzenia czasu oraz wspólnych ćwiczeń.
Zajęcia poprowadziła Natalia Dolata. Uczestnicy wykonywali ćwiczenia poprawiające elastyczność, postawę ciała i samopoczucie oraz pomagające w redukcji napięcia i stresu. Organizatorzy podziękowali wszystkim za udział i zapowiedzieli kolejne spotkania.
::addons{"type":"facebook-encouragement"}
Michalina Orpel [email protected]