Dobrze Wiedzieć...

Zamknij

Joga w parku miejskim. Seniorzy spotkali się na wspólnych ćwiczeniach

Społeczność 07:26, 26.06.2026
Joga w parku miejskim. Seniorzy spotkali się na wspólnych ćwiczeniach Źródło/Foto:FB/MGOPS Pogorzela

Seniorzy uczestniczyli w zajęciach jogi zorganizowanych w parku miejskim w Pogorzeli. Spotkanie odbyło się na świeżym powietrzu i było okazją do aktywnego spędzenia czasu oraz wspólnych ćwiczeń.

Zajęcia poprowadziła Natalia Dolata. Uczestnicy wykonywali ćwiczenia poprawiające elastyczność, postawę ciała i samopoczucie oraz pomagające w redukcji napięcia i stresu. Organizatorzy podziękowali wszystkim za udział i zapowiedzieli kolejne spotkania.

::addons{"type":"facebook-encouragement"}

 

(Społeczność)
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
0%