Źródło/Foto:FB/Zespół Szkół Specjalnych w Brzeziu
Uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Brzeziu uczestniczyli w dwóch rowerowych wycieczkach zorganizowanych pod koniec roku szkolnego. Pierwsza odbyła się 17 czerwca i prowadziła do Dolska, a dwa dni później na trasę wyruszyli młodsi uczniowie.
W pierwszej wyprawie uczestniczyło dwunastu uczniów pod opieką Łukasza i Marcina. Trasa prowadziła przez okoliczne tereny do Dolska, gdzie uczestnicy zatrzymali się w Villi Natura, a następnie odpoczywali nad jeziorem. W drugiej wycieczce wziął udział także Jakub, który wspólnie z Łukaszem pokonał trasę w specjalnym wózku biegowo-rowerowym. Obie wyprawy przebiegły w dobrej atmosferze, a uczestnicy już zapowiadają, że chcą powtórzyć rowerową przygodę w przyszłym roku szkolnym.
::addons{"type":"facebook-encouragement"}
Michalina Orpel [email protected]