Zapytaj Gostyn24

Zamknij

Upierdliwe odgłosy Mieszkam na siłach i przez 24h słyszę odstraszacze ptactwa które od około 2 mc ktoś zamontował. To jest odgłos np atakującego drapieżnika, odgłos podobny jakby się koty zagryzały itp. Chodzi o to, że ten ktoś ma to uruchomione non stop. Odgłosy są bardzo głośne i wieczorami nie dają zasnąć przypominając o sobie co kilka minut a rano budzą. Kiedy koło sklepu głośno gadasz to podjeżdża policja a odstraszacze są głośniejsze od towarzyskich rozmów. Nie wiem, czy to liceum, czy przedszkole, czy ksiądz zamontował, ale czy Wam mieszkańcy ulic Sikorskiego i pobliskich nie przeszkadza wycie głośnych odstraszaczy ? 26-06-2026 06:05:07

00

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gostyn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz