Źródło/Foto:FB/OSP Kromolice
Wyjątkowy dzień przeżywała społeczność Ochotniczej Straży Pożarnej w Kromolicach. Druh Krystian oraz jego wybranka Wiktoria zawarli związek małżeński, rozpoczynając wspólny etap życia.
Z tej okazji druhny i druhowie z OSP Kromolice złożyli nowożeńcom życzenia zdrowia, szczęścia, miłości i spełnienia wspólnych marzeń. Podkreślili również, że wartości bliskie strażakom, takie jak odwaga, odpowiedzialność, poświęcenie i wzajemne wsparcie, niech towarzyszą młodej parze każdego dnia wspólnego życia.
::addons{"type":"facebook-encouragement"}
Michalina Orpel [email protected]