Dobrze Wiedzieć...

Zamknij

Były podziękowania, nagrody i pożegnanie absolwentów

Ze szkolnej ławy 17:57, 28.06.2026 Aktualizacja: 17:58, 28.06.2026
Były podziękowania, nagrody i pożegnanie absolwentów Źródło/Foto:FB/Szkoła Podstawowa w Poniecu

26 czerwca w Szkole Podstawowej w Poniecu odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026. W hali sportowej zgromadzili się uczniowie, rodzice, nauczyciele oraz zaproszeni goście, aby wspólnie podsumować minione miesiące nauki i rozpocząć wakacje.

Uroczystość rozpoczęła się od przemówień dyrekcji oraz zaproszonych gości, którzy pogratulowali uczniom osiągnięć, podziękowali nauczycielom za całoroczną pracę, a rodzicom za wsparcie. Następnie wręczono świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody za wysokie wyniki w nauce. Szczególnym momentem było pożegnanie uczniów klas ósmych, którzy zakończyli naukę w szkole i od września rozpoczną edukację w szkołach ponadpodstawowych.

Po zakończeniu części oficjalnej uczniowie udali się do klas na spotkania z wychowawcami. Szkolna społeczność pożegnała się przed wakacjami, życząc wszystkim bezpiecznego i udanego letniego wypoczynku.

::addons{"type":"facebook-encouragement"}

 

(Ze szkolnej ławy)
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
0%