Dobrze Wiedzieć...

Zamknij

100 lat OSP, 60 lat KGW. Jubileuszowe święto w Szurkowie.

Społeczność 17:16, 28.06.2026
100 lat OSP, 60 lat KGW. Jubileuszowe święto w Szurkowie. Źródło/Foto:FB/Gmina Poniec

W Szurkowie odbyły się obchody dwóch ważnych jubileuszy. Mieszkańcy wspólnie świętowali 100-lecie Ochotniczej Straży Pożarnej oraz 60-lecie Koła Gospodyń Wiejskich. Uroczystość zgromadziła mieszkańców, przedstawicieli samorządu oraz zaproszonych gości.

Podczas obchodów strażacy z OSP Szurkowo odebrali medale, odznaczenia i wyróżnienia za wieloletnią służbę oraz działalność na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców. Druhowie podziękowali także samorządowcom, instytucjom, sponsorom i wszystkim osobom wspierającym rozwój jednostki. Słowa wdzięczności wybrzmiały również podczas jubileuszu Koła Gospodyń Wiejskich, którego przedstawicielki podziękowały obecnym i byłym członkiniom oraz osobom wspierającym działalność organizacji przez ostatnich 60 lat.

Po części oficjalnej uczestnicy skorzystali z atrakcji przygotowanych dla dzieci, rodzinnego pikniku i poczęstunku. Jubileusz zakończyła zabawa taneczna dla mieszkańców i gości.

::addons{"type":"facebook-encouragement"}

 

(Społeczność)
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
0%