Źródło/Foto:FB/Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Nieparcie
24 czerwca w Restauracji Finezja odbyła się uroczysta gala z okazji zakończenia nauki przez uczniów klasy VIII Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Nieparcie. Wydarzenie było okazją do podsumowania wspólnie spędzonych lat oraz pożegnania absolwentów.
Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą z udziałem uczniów, rodziców i nauczycieli. Następnie uczestnicy spotkali się na gali, podczas której ósmoklasiści zatańczyli tradycyjnego poloneza oraz podziękowali rodzicom, nauczycielom i wszystkim osobom wspierającym ich w czasie nauki. Jednym z punktów programu było także wręczenie symbolicznych „Oskarów”, przyznanych uczniom za talenty, osiągnięcia i charakterystyczne cechy.
Spotkanie zakończyło się życzeniami powodzenia dla absolwentów, którzy po wakacjach rozpoczną naukę w szkołach ponadpodstawowych.
::addons{"type":"facebook-encouragement"}
Michalina Orpel [email protected]