Źródło/Foto:FB/DZespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Pogorzeli
W Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Pogorzeli uroczyście zakończono rok szkolny 2025/2026. Był to czas podsumowań, podziękowań oraz życzeń udanych i bezpiecznych wakacji dla całej społeczności szkolnej.
Podczas uroczystości pożegnano również uczniów klas branżowych, którzy zakończyli naukę w szkole. Dyrekcja i nauczyciele podziękowali absolwentom za wspólnie spędzone lata, zaangażowanie w naukę zawodu oraz reprezentowanie szkoły. Na zakończenie wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom placówki życzono bezpiecznego letniego wypoczynku oraz powodzenia w realizacji kolejnych planów i wyzwań.
::addons{"type":"facebook-encouragement"}
Michalina Orpel [email protected]