Źródło/Foto:FB/REH - MED Actio & Beauty - Gabinet terapii i Masażu
27 czerwca w REH MED Actio & Beauty odbył się Dzień Otwarty w stajni. Wydarzenie zgromadziło miłośników jeździectwa oraz rodziny, które wspólnie spędziły czas, korzystając z przygotowanych atrakcji.
Jednym z najważniejszych punktów programu były egzaminy na odznaki jeździeckie. Ich uczestnicy pomyślnie ukończyli kolejne etapy, zdobywając nowe umiejętności i uprawnienia. Organizatorzy pogratulowali wszystkim zdającym oraz podziękowali gościom za obecność i wspólnie spędzony dzień.
::addons{"type":"facebook-encouragement"}
Michalina Orpel [email protected]