Zamknij
NEWS

Medalowa rodzina z Piasków! Ola, Natasza i tata Jarosław dali radę w Słowenii

. 10:12, 12.05.2022 Aktualizacja: 12:04, 12.05.2022
Skomentuj Foto: UKS Shodan Piaski Foto: UKS Shodan Piaski

Karatecy z UKS Shodan Piaski mają za sobą udział w Międzynarodowym Turnieju na Słowenii. Konjice Hors Cup 2022 zgromadził ponad pół tysiąca zawodników. Piaskowianie pokazali się z bardzo dobrej strony, wracając do domu z medalami. - Łatwo nie było, bo by wywalczyć medal dziewczyny musiały wygrać 4 pojedynki – i dały radę - mówi Jarosław Adamski - trener Shodan Piaski.

Czwarty International Konjice Hors Cup 2022 zgromadził ponad 550 zawodników z 78 klubów. Reprezentowali oni osiem państw, a dodatkowo zawody były eliminacjami do Mistrzostw Bałkanów - dla klubów z tego regionu geograficznego. W sportowej rywalizacji nie zbrakło rodzinnej reprezentacji UKS Shodan Piaski To Natasza, Ola i Jarosław Adamscy ( trener i zawodnik).Wszyscy pokazali się z dobrej strony. 

- Pomimo mocnej i zawziętej rywalizacji każdy walczył w strefie medalowej. Naprawdę zostawiliśmy mnóstwo energii, walki i emocji na tatami. Jako trener jestem bardzo zadowolony z walk i postawy dziewczyn. Łatwo nie było, bo by wywalczyć medal dziewczyny musiały wygrać 4 pojedynki – i dały radę !!! Super jest również fakt, że łączy nas wspólna pasja i związane z tym rozwój i radość - komentuje Jarosław Adamski, trener Shodan Piaski.

Ostatecznie w International Konjice Horse Cup 2022 piaskowianie wywalczyli 1 złoto i 3 brązowe medale, a dodatkowo Natasza Adamska zajęła 5. pozycję.

Osiągnięcia:
Aleksandra Adamska 3 m kata open dzieci 8-9 lat
Aleksandra Adamska 3 m kata uczniowskie dzieci 8-9 lat
Natasza Adamska 3 m kata dziewcząt 10-11 lat
Jarosław Adamski 1 m kata Masters + 50 lat

- Mam nadzieję że to nie ostatnie zagraniczne sukcesy w bieżącym roku, a wiele przed nami możliwości. - podsumował Jarosław Adamski - trener Shodan Piaski.

[ALERT]1652341566208[/ALERT]

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(6)

 Xx Xx

7 1

Brawo dla wspaniałej rodzinki

11:34, 12.05.2022
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

XyzXyz

1 10

Kogo obchodzi ta żałosna wieś piaski i ci ludzie co tam mieszkają Piaski to zawsze była marna kopia Gostynia q każdy to wie że piaski to wieś

11:48, 12.05.2022
Odpowiedzi:1
Odpowiedz

11111111

6 4

Nie ma słów na taki komentarz. Oczywiście poowszechnie wiadomo, że lepiej być ze wsi ni mieć IQ poniżej 68, czyli takie jak twój "miejski torze".

13:55, 12.05.2022

Czytelnik Czytelnik

4 0

Wielki szacun dla rodzinki

13:46, 12.05.2022
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Do XyzDo Xyz

5 1

Nie interesuj ciebie artykuł to się nie udzielaj cymbale

15:59, 12.05.2022
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KlerKler

0 3

50+ to chyba ich dziadek... Jakiś błąd dziennikarski

20:26, 12.05.2022
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ZnawcaZnawca

1 4

Król jest jeden - Waldemir Szwedin CAR TKKF Tęcza

20:59, 12.05.2022
Odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gostyn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

Stało się! Ministerstwo zrywa umowę na rozbudowę ZOL-u

Chcieliście wyd... Freda?Fred wyd... Was!!! Koniec kropka, jeśli ktokolwiek z rządzących na poziomie lokalnym zaufał obecnemu rządowi centralnemu to musi się udać do szpitala w Kościanie tego od głowy!!! I tak to się kończy trzeba się uśmiechać 👍👍👍

Norma

00:56, 2025-07-19

Stało się! Ministerstwo zrywa umowę na rozbudowę ZOL-u

Starostwo to nie starostwo tylko dziadostwo🤠

ppp

23:30, 2025-07-18

Przeżyła koszmar podczas spaceru z psem po Brzeziu

Mieszkam na Brzeziu odkąd się urodziłam i każdy zawsze wiedział że tam brama otwarta jest zawsze i pies wybiega, nawet na noc go zawsze wypuszczali żeby sobie pobiegał więc śmieszne jest tłumaczenie że pies uciekł bo furtka była otwarta 😂 dobrze że nie doszło do jeszcze większej tragedii ‼️‼️‼️

Mieszkanka brzezia

23:24, 2025-07-18

Przeżyła koszmar podczas spaceru z psem po Brzeziu

U weterynarza w kojcu siedzi ratlerek i wilczur. Wilczur się pyta - za co tu jesteś? - a, spałem sobie spokojnie na posesji u mojego pana, a za płotem jakiś chuligan rzucał we mnie kamieniami, to się zezłościłem i przeskoczyłem przez ogrodzenie i rzuciłem mu się do szyli i go pogryzłem. - no i co teraz? - no jak to co, za pogryzienie teraz mnie uśpią. A ty za co tu jesteś? - a ja jestem za to, bo mój pan wyjechał, a pani na dworze rozwieszała pranie, nachyliła się, taka *%#)!& a mi stanął i jak rzuciłem się na nią od tyłu... - no i co, też do uśpienia? - nie, do obcięcia pazurów 🤣🤣🤣

Dowcip

23:10, 2025-07-18

0%