Grupa uczniów Szkoły Podstawowej w Krobi wróciła z zagranicznej wycieczki edukacyjnej. W trwającym od 23 maja do 2 czerwca wyjeździe uczestniczyło 38 uczniów, którzy odwiedzili kilka krajów Bałkanów oraz najważniejsze miejsca związane z historią i kulturą Grecji.