Źródło/Foto:FB/Szkoła Podstawowa w Krobi
Grupa uczniów Szkoły Podstawowej w Krobi wróciła z zagranicznej wycieczki edukacyjnej. W trwającym od 23 maja do 2 czerwca wyjeździe uczestniczyło 38 uczniów, którzy odwiedzili kilka krajów Bałkanów oraz najważniejsze miejsca związane z historią i kulturą Grecji.
Podczas podróży uczniowie zwiedzili m.in. Belgrad, Saloniki, Meteory, Delfy, Termopile, Mykeny, Epidauros, Ateny i masyw Olimpu. Na zakończenie wyjazdu odwiedzili także Budapeszt, gdzie przed Bazyliką św. Stefana zaprezentowali Poloneza. Jak podkreśla szkoła, wycieczka była okazją do poznawania historii, geografii i kultury odwiedzanych miejsc.
::addons{"type":"facebook-encouragement"}
Michalina Orpel [email protected]