Źródło/Foto:FB/MDP i DDP Krobia
W remizie OSP w Krobi odbyło się międzypokoleniowe spotkanie, podczas którego seniorzy i dzieci z Dziecięcej Drużyny Pożarniczej wspólnie przygotowywali zdrowe śniadanie. Wydarzenie było okazją do integracji, wspólnego działania oraz rozmów przy przygotowywaniu posiłków.
Spotkanie zorganizowano w sobotę 20 czerwca w siedzibie strażaków. Seniorzy z Krobi razem z członkami Dziecięcej Drużyny Pożarniczej przygotowali m.in. kanapki, sałatki, owocowe szaszłyki i koktajle. Podczas wydarzenia przypomniano również o znaczeniu zdrowego odżywiania, nawiązując do hasła: „Zdrowo jemy, siłę mamy – jak strażacy pomagamy!”.
::addons{"type":"facebook-encouragement"}
Michalina Orpel [email protected]