W sobotę, 20 czerwca 2026 roku, w Katedrze Poznańskiej odbyła się uroczysta Msza Święta połączona z ustanowieniem nowych nadzwyczajnych szafarzy Komunii Świętej dla archidiecezji poznańskiej. Liturgii przewodniczył metropolita poznański abp Zbigniew Zieliński.