Źródło/Foto:FB/Powiatowy Bank Spółdzielczy w Gostyniu
22 czerwca przedstawiciele Powiatowego Banku Spółdzielczego w Gostyniu uczestniczyli w konferencji „Siła w Grupie”, która odbyła się w Willa Natura w Dolsku. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele banków spółdzielczych zrzeszonych w Spółdzielczej Grupie Bankowej.
Podczas konferencji rozmawiano o wspólnym rozwoju technologii oraz bezpieczeństwie teleinformatycznym w grupie. Spotkanie było okazją do wymiany doświadczeń i dyskusji na temat dalszej współpracy w sektorze bankowości spółdzielczej.
::addons{"type":"facebook-encouragement"}
Michalina Orpel [email protected]