Dobrze Wiedzieć...

Zamknij

Kino, lody i wspomnienia. Uczniowie podsumowali rok teatralny

Ze szkolnej ławy 12:01, 24.06.2026 Aktualizacja: 12:19, 24.06.2026
Kino, lody i wspomnienia. Uczniowie podsumowali rok teatralny Źródło/Foto:FB/Szkoła Podstawowa w Poniecu

Członkowie szkolnego koła teatralnego ze Szkoły Podstawowej w Poniecu wzięli udział w wycieczce do kina i lodziarni. Wyjazd był formą podziękowania za całoroczne zaangażowanie oraz pracę włożoną w przygotowanie szkolnego przedstawienia.

Wspólne wyjście było okazją do podsumowania minionych miesięcy działalności artystycznej i integracji grupy. Po seansie filmowym uczniowie spotkali się w lodziarni, gdzie w mniej formalnej atmosferze wspominali pracę nad spektaklem i świętowali zakończenie kolejnego roku działalności koła teatralnego.

::addons{"type":"facebook-encouragement"}

 

(Ze szkolnej ławy)
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
0%