Źródło/Foto:FB/Szkoła Podstawowa w Poniecu
Członkowie szkolnego koła teatralnego ze Szkoły Podstawowej w Poniecu wzięli udział w wycieczce do kina i lodziarni. Wyjazd był formą podziękowania za całoroczne zaangażowanie oraz pracę włożoną w przygotowanie szkolnego przedstawienia.
Wspólne wyjście było okazją do podsumowania minionych miesięcy działalności artystycznej i integracji grupy. Po seansie filmowym uczniowie spotkali się w lodziarni, gdzie w mniej formalnej atmosferze wspominali pracę nad spektaklem i świętowali zakończenie kolejnego roku działalności koła teatralnego.
::addons{"type":"facebook-encouragement"}
Michalina Orpel [email protected]