Źródło/Foto:FB/Gminne Centrum Kultury w Poniecu
23 czerwca w sali Gminnego Centrum Kultury w Poniecu odbył się wernisaż prac uczestników sekcji malarskiej dla dzieci. Wydarzenie było jednocześnie podsumowaniem roku artystycznego i okazją do zaprezentowania efektów pracy młodych twórców.
Podczas uroczystości uczestnicy odebrali pamiątkowe dyplomy i kwiaty. Podziękowania skierowano również do prowadzącego sekcję Tomasza Bzdęgi. Wernisaż uświetniły występy wokalne Adrianny Giezek, Anny Kowalskiej i Julii Trzcielińskiej ze Studia Wokalnego KREACJA Magdaleny Zamoroki. Na zakończenie przygotowano poczęstunek dla uczestników i gości.
::addons{"type":"facebook-encouragement"}
Michalina Orpel [email protected]