Źródło/Foto:FB/PKS Piast Poniec
PKS Piast Poniec podsumował zakończony sezon piłkarski. Choć nie udało się zrealizować wszystkich założonych celów sportowych, klub zapowiada kontynuację działań związanych z rozwojem młodych zawodników i budowaniem przyszłości drużyny.
W podsumowaniu sezonu podziękowano kibicom, sponsorom i partnerom wspierającym działalność klubu. Wyróżnienie Najwierniejszego Kibica Sezonu otrzymał Piotr Szymkowiak. Był to również czas pożegnania wieloletniego kapitana i zawodnika Mariusza Klimasza, któremu podziękowano za lata gry oraz zaangażowanie w działalność klubu. Działacze zapowiadają, że w kolejnym sezonie nie zabraknie atrakcji przygotowanych dla kibiców.
::addons{"type":"facebook-encouragement"}
Michalina Orpel [email protected]