Dobrze Wiedzieć...

Zamknij

Podziękowali kibicom i pożegnali kapitana. Klub zakończył sezon

Dobrze wiedzieć... 23:33, 23.06.2026
Podziękowali kibicom i pożegnali kapitana. Klub zakończył sezon Źródło/Foto:FB/PKS Piast Poniec

PKS Piast Poniec podsumował zakończony sezon piłkarski. Choć nie udało się zrealizować wszystkich założonych celów sportowych, klub zapowiada kontynuację działań związanych z rozwojem młodych zawodników i budowaniem przyszłości drużyny.

W podsumowaniu sezonu podziękowano kibicom, sponsorom i partnerom wspierającym działalność klubu. Wyróżnienie Najwierniejszego Kibica Sezonu otrzymał Piotr Szymkowiak. Był to również czas pożegnania wieloletniego kapitana i zawodnika Mariusza Klimasza, któremu podziękowano za lata gry oraz zaangażowanie w działalność klubu. Działacze zapowiadają, że w kolejnym sezonie nie zabraknie atrakcji przygotowanych dla kibiców.

::addons{"type":"facebook-encouragement"}

 

(Dobrze wiedzieć...)
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
0%