Źródło/Foto:FB/Środowiskowy Dom Samopomocy w Gostyniu
Uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Gostyniu 23 czerwca rozpoczęli biwak w Sierakowie. Pierwsze dni wyjazdu upływają na aktywnym wypoczynku oraz korzystaniu z atrakcji okolicznej przyrody.
W programie znalazły się spacery alejkami i leśnymi ścieżkami Sierakowa, poranne ćwiczenia ruchowe przy muzyce oraz kąpiele w jeziorze. Część uczestników wybrała się również na blisko czterokilometrową wędrówkę do cypla przy dzikiej plaży. Wyjazd jest okazją do wspólnego spędzania czasu, aktywności na świeżym powietrzu i odpoczynku w otoczeniu natury.
::addons{"type":"facebook-encouragement"}
Michalina Orpel [email protected]