Źródło/Foto:FB/Szkoła Podstawowa w Zespół Szkół Specjalnych w Brzeziu
Czterech zawodników Klubu Olimpiad Specjalnych Huragan Brzezie zakwalifikowało się do udziału w XIII Ogólnopolskich Letnich Igrzyskach Olimpiad Specjalnych Kielce 2026. Zawody odbędą się w dniach od 7 do 9 lipca, a sportowcy będą reprezentować Oddział Regionalny Olimpiad Specjalnych Wielkopolskie Poznań.
W Kielcach wystąpią Wojciech, Patryk, Filip i Jakub, którzy przygotowują się pod opieką trenera Łukasza M. Zawodnicy rywalizować będą w konkurencjach lekkoatletycznych, w tym w biegach na 100 i 200 metrów oraz w pchnięciu kulą. Podczas igrzysk zmierzą się z reprezentantami z całego kraju, walcząc o jak najlepsze wyniki.
Powodzenia na ogólnopolskiej arenie!
::addons{"type":"facebook-encouragement"}
Michalina Orpel [email protected]