Źródło/Foto:FB/OSP Sułkowice
Strażacy z OSP Sułkowice mają powody do zadowolenia po starcie w Mistrzostwach Polski MIX Strażacki. W zawodach rywalizowali z najlepszymi drużynami z całego kraju, reprezentując swoją jednostkę we wspólnym zespole z druhnami z OSP KSRG Gola.
Rywalizacja odbyła się w Solarni. Druhowie i druhny wspólnie zmierzyli się na torze ćwiczenia bojowego, zajmując miejsce w gronie dziesięciu najlepszych drużyn w Polsce. Jak podkreślają uczestnicy, wyjazd był nie tylko okazją do sportowej rywalizacji, ale również do zdobycia doświadczenia, wymiany wiedzy i integracji ze strażakami z różnych regionów kraju. Organizację wyjazdu wsparli sponsorzy oraz osoby prywatne. Redakcja gratuluje wyniku i życzy powodzenia w kolejnych startach.
::addons{"type":"facebook-encouragement"}
Michalina Orpel [email protected]