Dobrze Wiedzieć...

Zamknij

Powód do dumy dla jednostek. Udany występ podczas mistrzostw Polski

Dobrze wiedzieć... 11:04, 23.06.2026
Powód do dumy dla jednostek. Udany występ podczas mistrzostw Polski Źródło/Foto:FB/OSP Sułkowice

Strażacy z OSP Sułkowice mają powody do zadowolenia po starcie w Mistrzostwach Polski MIX Strażacki. W zawodach rywalizowali z najlepszymi drużynami z całego kraju, reprezentując swoją jednostkę we wspólnym zespole z druhnami z OSP KSRG Gola.

Rywalizacja odbyła się w Solarni. Druhowie i druhny wspólnie zmierzyli się na torze ćwiczenia bojowego, zajmując miejsce w gronie dziesięciu najlepszych drużyn w Polsce. Jak podkreślają uczestnicy, wyjazd był nie tylko okazją do sportowej rywalizacji, ale również do zdobycia doświadczenia, wymiany wiedzy i integracji ze strażakami z różnych regionów kraju. Organizację wyjazdu wsparli sponsorzy oraz osoby prywatne. Redakcja gratuluje wyniku i życzy powodzenia w kolejnych startach.

::addons{"type":"facebook-encouragement"}

 

(Dobrze wiedzieć...)
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
0%