Źródło/Foto:FB/Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Nieparcie
22 czerwca uczniowie Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Nieparcie uczestniczyli w akcji „Czytanie na polanie”. Wydarzenie połączyło wspólne czytanie książek z zajęciami plastycznymi na świeżym powietrzu.
Uczniowie klas 1-3 wysłuchali fragmentów książki „Karolcia”, które przeczytały Anita Kwiatkowska, Magdalena Wojtkowiak oraz Aleksandra Sarbinowska. Następnie wykonali prace plastyczne pt. „Moje wakacyjne marzenie”, umieszczając swoje pomysły na papierowych koralikach nawiązujących do motywu z książki. Z kolei uczniowie klas 4-8 wysłuchali fragmentów książki „Pajączek na rowerze”, czytanych przez Aleksandrę Sarbinowską. Wydarzenie odbyło się w ramach akcji #czytanienapolanie2026.
::addons{"type":"facebook-encouragement"}
Michalina Orpel [email protected]