Zamknij

Ta dziewczyna ma wyjątkowo celne oko. Zdobyła mistrzostwo i pobiła rekord...

12:40, 29.09.2020 | M.S
Skomentuj Foto: Facebook Wielkopolskie Strzelectwo
REKLAMA

Wiktoria Lokś z Szurkowa, to nastolatka z wyjątkowo celnym okiem, niezwykle szybkim refleksem i potrafiąca trzymać nerwy na wodzy. Mieszkanka gminy Poniec trenuje strzelectwo wyczynowe i osiąga w nim spore sukcesy. Ostatnio zdobyła Mistrzostwo Polski w strzelaniu do rzutków w kategorii Trap75 i pobiła rekord Polski!

Wiktoria Lokś strzelectwo trenuje od półtora roku w Rawickim Klubie Sportowym "BOCK". - Zaczęła strzelać w naszym klubie z karabinu sportowego, ale gdy zobaczyła jak jej starsi koledzy i koleżanki strzelają na zawodach ze strzelby gładkolufowej do rzutek, to też postanowiła spróbować - mówi Ryszard Kapłon, prezes i trener Rawickiego Klubu Sportowego "BOCK" dodając, że Wiktoria jest zawodnikiem rokującym w tej konkurencji.

- Do tego sportu potrzebne są odpowiednie predyspozycje. Trzeba być zaangażowanym w treningi, mieć nerwy na wodzy, wolę walki, chęci do strzelania, ale też trochę adrenaliny w sobie - mówi prezes i trener Ryszard Kapłon. - W przypadku wiatrówek można przykładać się i celować. W konkurencji Trap rzutki latają w różnym kierunku, na różnych wysokościach i trzeba podejmować bardzo szybkie  reakcje - pociągnąć za język spustowy i strzelić celnie. Nie wszyscy to potrafią. Wiktoria potrafi... - chwali zawodniczkę prezes Ryszard Kapłon.

Wiktoria udowodniła, że umiejętności i walki walki jej nie brakuje podczas Mistrzostw Polski w strzelaniu do rzutków, które odbyły się w Poznaniu na strzelnicy sportowo-myśliwskiej Lizawka. Zawodniczka rawickiego klubu startowała w kategorii młodziczka (14-15 lat) i zdobyła Mistrzostwo Polski w kategorii Trap75. Do tego mieszkanka Szurkowa pobiła rekord Polski w tej kategorii, ustanowiony w zeszłym roku przez zawodniczkę Legii Warszawa. Wiktoria zestrzeliła aż 41 rzutek pobijając rekord o 4 rzutki.

Wiktorii gratulujemy osiągniętego i życzymy kolejnych tak udanych zawodów i celnych strzałów!

[ALERT]1601378426743[/ALERT]

(M.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

333333

3 2

Gratulacje bystra dziewczyna 10:18, 30.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MM

3 1

Brawo Wiktoria! 11:57, 30.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Masaki HiranoMasaki Hirano

4 1

ile kosztuje ta geisha? Ja ją kupić i dać w prrzent koledze z Afryka. 22:01, 01.10.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz