Źródło/Foto:FB/Gmina Piaski
24 czerwca przy Szkole Podstawowej w Piaskach odbył się Dzień Bezpieczeństwa. Wydarzenie było okazją do przypomnienia uczniom zasad bezpiecznego zachowania podczas wakacji oraz poznania pracy służb ratunkowych i mundurowych.
Podczas spotkania strażacy zaprezentowali akcję ratowniczą z wykorzystaniem sprzętu do rozcinania pojazdu po wypadku, a policjanci przygotowali atrakcje dla najmłodszych. W trakcie wydarzenia wręczono również nagrody laureatom konkursu „Bezpieczne Wakacje”. Nagrody przekazali Dariusz Naskręt, wójt gminy Piaski, Barbara Mroczkowska, radna Sejmiku Województwa Wielkopolskiego, Zbigniew Krawczyk, zastępca komendanta powiatowego policji w Gostyniu, oraz Jolanta Karkos, dyrektor Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Piaskach.
::addons{"type":"facebook-encouragement"}
Michalina Orpel [email protected]