Zamknij
REKLAMA

Twórcy Runaway - Polski Uciekinier stworzyli nowy projekt! Zapowiada się kolejny hit!

12:57, 30.01.2020 | MiS
REKLAMA
Skomentuj

Udowodnili, że potrafią to robić, dlatego poszli o krok dalej. W tym roku, na miłośników biegów przeszkodowych czeka kolejna nowość przygotowana twórców Runaway - Polski Uciekinier. Wspierani przez Adrenaline Rush, a także producenta przeszkód  Extreme Construction, stworzyli coś unikatowego na skalę kraju.  Jako pierwsi przedstawiamy wam projekt "Ninja Games"

Totalną nowością w polskim świecie biegów przeszkodowych będzie w tym roku cykl zawodów – Puchar Polski Ninja Games. Organizatorami projektu są Adrenaline Rush OCR, Runaway - Polski Uciekinier oraz producent przeszkód Extreme Construction. - Pomysł na projekt pod nazwą Ninja Games wziął się na popularności w Polsce tego typu zawodów po programie Ninja Warior Polska - mówi Krzysztof Zmysłowski - Runaway - Polski Uciekinier, współorganizator sportowego wydarzenia.

Projekt wymagał stworzenia unikatowego na skalę kraju toru przeszkód, który zaprojektowała firma Extreme Construction, po zasięgnięciu opinii czołowych zawodników biegów OCR (przyp. red. biegów przeszkodowych). - Konstrukcja, która zostanie zaprezentowana 8 marca 2020 roku na Starym Rynku w Płocku będzie miała blisko 160 metrów długości i aż 4 tory! Gwarantuje to dużą przepustowość i zdecydowanie zwiększa widowiskowość zawodów. Ten będzie spełniał wymagania Mistrzostw świata - mówi Krzysztof Zmysłowski. Co więcej przy eventach "Ninja Games" odbędzie się również edycja dla najmłodszych pod tytułem "Ninja Kids". Tutaj realizatorem toku jest Runaway DROGBRUK. Dzieciaki jak zapowiadają organizatorzy również będą miały do pokonania niełatwy tor przeszkód.

Tegoroczne biegi w ramach projektu "Ninja Games" odbędą się w Zielonej Górze, Pępowie, Śremie i Radotkach. - Na każdych zawodach będzie to ten sam tor! Zmienny poziom trudności pozwoli na udział w zawodach zarówno amatorom, jak i zawodnikom ELITY, którzy będą mogli wykręcać swoje osobiste rekordy, a także ustanowić Rekord Polski Ninja Games - tłumaczy kolejny współorganizator Tomasz Gruetzmacher, dodając, że ci najlepsi będą mogą liczyć również na gratyfikacje finansowe. - Gwarantowana pula nagród zaczyna się od 12.000 zł – kwota ta będzie zwiększała się po przystąpieniu do Pucharu kolejnych organizatorów biegów przeszkodowych. Koszt wzięcia udziału w przedsięwzięciu i partycypacja w puli nagród są z góry określone i jednakowe dla każdego, nowego organizatora - mówi Tomasz Gruetzmacher - Runaway - Polski Uciekinier.

Więcej na temat Pucharu Polski Ninja Games można znaleźć -TUTAJ-

Tak będzie wyglądał tor RUNAWAY NINJA GAMESProjekt toru Projekt toru dla dzieci Ninja Games Junior


Foto: Facebook/Krzysztof Zmysłowski
 

 

(MiS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

SzkodaSzkoda

0 2

A dlaczego nie w Gostyniu? 12:37, 31.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

HubaHuba

1 0

,za duża wies 19:38, 02.02.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone