Promuj to ogłoszenie

Pracownik biurowy

Data dodania: 2017-09-12 12:35:52ID: 230

biuro.jerka@gmail.com

Firma zajmująca się doradztwem gospodarczym zatrudni osobę na stanowisko pracownika biurowego w zakresie doradztwa.

Główne zadania:
Kompletowanie i opracowywanie dokumentacji niezbędnej do przygotowywania wniosków związanych z pozyskiwaniem środków unijnych
Przygotowywanie zestawień i dokumentacji związanych z bieżącymi zadaniami,
Tworzenie pism, współpraca z Urzędami, Agencjami,
Prowadzenie bieżącej obsługi klienta,
Realizacja zadań wyznaczonych przez kierownictwo firmy,

Od kandydatów oczekujemy:

Wykształcenia minimum średniego (preferowane rolnicze lub ekonomiczne – oferta skierowana również do studentów studiów zaocznych),
Praktycznej znajomości programów MS Office (głównie Word i Excel),
Umiejętności ustalania priorytetów i zarządzania czasem,
Umiejętności pracy w zespole, zaangażowania i sumienności,
Wielozadaniowości, samodzielności i umiejętności efektywnego działania,
Komunikatywności oraz umiejętności nawiązywania kontaktów,
Doświadczenie związane z branżą rolniczą mile widziane,

Oferujemy:
Umowę o pracę.
Odpowiedzialne, samodzielne stanowisko w rozwijającej się firmie.
Miłą atmosferę w pracy.
Młody i dynamiczny zespół.

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie CV wraz z krótkim listem motywacyjnym na adres email: biuro.jerka@gmail.com

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.)

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.