Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Kierownik robót/koordynator zamówień

Data dodania: 2024-04-11 15:21:44 ID: 13531

506 Pokaż numer [email protected]

Firma ALFAPANEL INVEST działająca w branży budowlanej przemysłowej (budowa hal stalowych) poszukuje osoby na stanowisko kierownika robót i koordynatora zamówień.

Wymagania:
- umiejętność pracy w zespole
- dobra znajomość obsługi MS Office, AutoCad
- wykształcenie średnie/wyższe techniczne, kierunek: budownictwo lub pokrewne

- prawo jazdy kat. B

- dobra organizacja czasu pracy

- doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku będzie atutem

Główne zadania:

- przegląd, kontrola i ocena dokumentacji technicznej

- nadzór nad prowadzonymi pracami na budowie i sprawdzenie podwykonawców

- kontrola jakości prowadzonych robót oraz harmonogramu

- kontrola przestrzegania przepisów BHP i ppoż.

- przygotowanie zapytań ofertowych dla dostawców

- przekazywanie uzgodnień technicznych podwykonawcom i dystrybucja dokumentacji techn.

- nadzór nad przygotowaniem dokumentacji powykonawczej

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię przy osiągnięciu określonych celów
- umowę o pracę w prężnie rozwijającej się firmie
- jasno określone zadania i cele

Aplikuj dołączając CV do odpowiedzi na niniejsze ogłoszenie.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.