Zamknij
REKLAMA

Potwierdzili dobrą formę... Poziom turnieju był wysoki i wyrównany

09:18, 06.01.2020 | J.J
REKLAMA
Skomentuj

TKKF „TĘCZA” zorganizował XI Mikołajkowy Turniej Karate. Młodzi i najmłodsi adepci karate zmagali się w konkurencjach kata. Zwycięzcy poszczególnych konkurencji otrzymali puchary i dyplomy, a wszyscy zawodnicy dyplomy, nagrody rzeczowe i mikołajkowe słodycze.

Rozgrywki przeprowadzono w czterech kategoriach: kata „pierwszy krok”, kata kadetów młodszych, kata kadetów, kata juniorek i juniorów. Zawodników gorąco oklaskiwali widzowie. Poziom turnieju był wysoki i wyrównany. Doszło do kilku dogrywek, które ostatecznie ustaliły miejsca w rankingu - Młodzi adepci karate pokazali się z dobrej strony, a walki sportowe były bardzo zacięte i pokazały dobre przygotowanie młodych zawodników i zawodniczek. O miejscach na podium decydowały różnice jednej dziesiątej punktu. Turniej potwierdził wysoką formę zawodników, którzy pokazali, że nie przypadkowo zdobywali ostatnio medale na zawodach ogólnopolskich – powiedział shihan Waldemar Szwedek, na zakończenie turnieju

Turniej sędziowali: Waldemar Szwedek – sędzia główny turnieju, Mirosław Sobkowiak – sekretarz turnieju, Mieczysław Polewski – sędzia techniczny oraz Aleksandra Nojman i Dawid Matuszak – sędziowie planszowi. Organizację X Jubileuszowego Mikołajkowego Turnieju Karate wsparli: Powiat Gostyński, Gmina Gostyń i Gostyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa.

Wyniki
Kata „pierwszy krok”:
1. Laura Danielczyk, 2. Jakub Wujczak, 3. Aleksander Karczewski

Kata kadeci młodsi:
1. Wojciech Kuberka, 2. Olaf Rybakowski, 3. Tymon Gendera, 4. Martyn Gendera

Kata kadetów:
1.Gabriela Matyla, 2. Tobiasz Michnowski, 3. Piotr Feledziak, 4. Adam Walkowiak

Kata juniorek i juniorów:
1. Daria Pietrzyk, 2. Agnieszka Leciej, 3. Amelia Ziółek, 4. Leszek Jakubiak

(J.J)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

KaratekaKarateka

0 0

Mietek karateka mistrz ???? 13:52, 09.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone