Zamknij
REKLAMA

Czy teraz też będą protesty? Operator nie zrezygnował, zmieniło się tylko miejsce

10:35, 28.10.2020 | M.S
Skomentuj Zdjęcie poglądowe/fotolia/archG24/fotomontaż
REKLAMA

Informacja o tym, że maszt telefonii komórkowej ma pojawić się w pobliżu Przedszkola Samorządowego wywołała falę protestów ze strony dyrekcji placówki, rodziców dzieci i władz gminy Piaski. Na wiele miesięcy sprawa ucichła, lecz operator sieci nie zrezygnował. 

Temat budowy masztu telefonii komórkowej w pobliżu Przedszkola Samorządowego przy ul. Przy Dworcu w Piaskach pojawił się półtora roku temu i od razu wywołał falę protestów. Dyrekcja placówki wraz z rodzicami wystosowała petycję do prezesa GS Piaski, bo to właśnie na terenie spółdzielni miał stanąć maszt. Swój sprzeciw wyraziły też władze gminy Piaski.

Na jakiś czas sprawa ucichła, co nie znaczy, że operator zrezygnował. Wszystko wskazuje na to, że maszt sieci komórkowej Play stanie jednak  w Piaskach. W połowie października w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Piaski pojawiło się w tej sprawie obwieszczenie wójta - "Obwieszczenie Wójta Gminy Piaski o wznowieniu postępowania administracyjnego w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego, dla inwestycji polegającej na budowie bezobsługowej stacji bazowej telefonii komórkowej sieci Play nr GOS3021B w miejscowości Piaski, dz. nr 852/3, 852/5, 854 obręb geodezyjny Piaski, gm. Piaski".

Wszystko wskazuje na to, że maszt powstanie,  zmieni się jednak lokalizacja. Maszt miałby stanąć na terenie należącym do GS-ów, ale w pobliżu Polomarketu - Z naszych informacji wynika, że zanim wydano zgodę na ta lokalizację, firma Play musiała spełnić warunki Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Maszt miałby znajdować się w odległości mniejszej niż 100 metrów od drogi krajowej, więc będzie niższy niż wcześniej zapowiadano - wyjaśnia Wiesław Glapka, wójt gminy Piaski.. 

Wygląda na to, że władze gminy wyrażą zgodę na budowę masztu w nowym miejscu. - Rozmawialiśmy z właścicielem gruntów, który wyznaczył nowa lokalizację. Firma Play spełniła nasz warunek zgadzając się przenieść wieżę w nowe miejsce. Myślę, że teraz wszystko pójdzie w dobrym kierunku i w przyszłym roku maszt stanie...Prawda jest taka, że jeśli chcemy korzystać z telefonów komórkowych to wieże muszą powstawać - podsumował wójt Wiesław Glapka. 

[ALERT]1603877697342[/ALERT]

(M.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (40)

krzychukrzychu

20 1

skoro zmienili lokalizację to chyba jednak był szkodliwy 11:33, 28.10.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

GSMGSM

9 4

Aby nie szkodzić dzieciom - dodatkowo ustawa z dnia 28 lipca 2005 r. o lecznictwie uzdrowiskowym, uzdrowiskach i obszarach ochrony uzdrowiskowej oraz o gminach uzdrowiskowych (art. 38, 1.1j i 1.2c) zakazuje lokalizacji stacji bazowych telefonii komórkowej w strefie A w odległości mniejszej niż 500 m od granicy strefy A (jak to ma się do naszej lokalizacji przedszkoli….

Ponadto…do zapoznania się…..
infrastruktura telefonii komórkowej sprzyja chorobom nowotworowym.

Ramazzini Institute jest jedną z najbardziej znanych naukowych kooperatyw, która od dwudziestu lat zajmuje się badaniem przyczyn chorób nowotworowych, diagnostyką i poszukiwaniem skutecznych terapii. To właśnie badacze tego instytutu przedstawili w branżowym periodyku Enviromental Research wyniki badań na szczurach wystawionych na promieniowanie elektromagnetyczne charakterystyczne dla telefonii komórkowej.

W prowadzonych od 2005 roku badaniach wykorzystano 2448 szczurów ze szczepu Sprague-Dawley, które od okresu płodowego do naturalnej śmierci były wystawione na typowe, środowiskowe promieniowane masztów telefonii komórkowej przez 19 godzin na dobę.
Po 13 latach obserwacji można powiedzieć co następuje:
Wśród samców szczurów wystawionych na poziom promieniowania zaobserwowano statystycznie znaczący wzrost zachorowalności na rzadki nowotwór Schwannoma (nerwiak osłonkowy), zlokalizowany najczęściej w sercu.
Wśród samców i samic wystawionych na poziom promieniowania zauważono wzrost częstotliwości występowania rozrostu (hiperplazji) komórek Schwanna (komórek glejowych układu nerwowego), choć nie było to statystycznie znaczące.
Wśród samic wystawionych na poziom promieniowania zauważono wzrost częstotliwości występowania złośliwych glejaków, choć też nie było to statystycznie znaczące.

Obserwacje naukowców z włoskiego instytutu potwierdzają nieco wcześniej przeprowadzone badania Amerykanów, w ramach Narodowego Programu Toksykologii (NTP). Tam też zauważono występowanie nerwiaka osłonkowego u samców szczurów narażonych na wysoki poziom promieniowania.

Profesor toksykologii Jose Domingo, redaktor naczelny Enviromental Research, podkreślił wagę opublikowanych badań. Stwierdził, że to liczący się wkład w literaturę, który uzasadnia obawy przed promieniowaniem elektromagnetycznym stacji bazowych i masztów telefonii komórkowych.

Jego opinię potwierdza wielu innych ekspertów: dr Lennart Hardell, epidemiolog i onkolog ze szpitala uniwersyteckiego w Oerebro w Szwecji mówi otwarcie: wyniki badań w ramach NTP, w połączeniu z badaniami Instytutu Ramazzini dostarczają mocnych dowodów na rzecz uznania promieniowania elektromagnetycznego jako czynnika rakotwórczego. Z kolei profesor Anthony B. Miller, wieloletni doradca Światowej Organizacji Zdrowia, stwierdził, że dowody wskazujące na to, że komunikacja bezprzewodowa jest rakotwórcza są coraz mocniejsze i nie mogą być dłużej ignorowane. Samo przebywanie w pobliżu masztów telefonii komórkowej stanowi zagrożenie dla zdrowia i życia.

Sytuacja jest zdaniem naukowców szczególnie niepokojąca w świetle planów budowania sieci 5G, w których niewielkie stacje bazowe mają być rozmieszczone co 300 metrów na każdej ulicy, w każdym mieście. Za ich sprawą mieszkańcy będą stale wystawieni na promieniowanie, grożące im nowotworami i innymi chorobami, takimi jak nadwrażliwość na pola elektromagnetyczne. 12:58, 28.10.2020


Warto wiedzieć Warto wiedzieć

11 12

Eksperci ostrzegaja!!!!

Jest to bardzo smiertelny wirus!!!! (Mniej jak 1 %). Bardzo sprytny. Nie atakuje kasjerek i supemarketow ale drobnych handlowcow juz atakuje, policja straz pozarna i wojsko moga czuc sie bezpiecznie. Politycy sa atakowani skompo objawowo lub bezobjawowo. Na drugi dzien po otrzymaniu wyniku testu przystepuja do obowiazkow i zakupow. Moga rowniez stwierdzic ze wynik byl falszywie dodatni. ( takie to testy). Godziny policyjne!!!! Wirus przewaznie atakuje po 21:00 np w czechach. Dzieci nie musza nosic maseczki. Bo sie nie zaraza. Ale dorosli juz tak. Nawet jak jestes w polu czy sam w parku wirus przenosi sie wraz ze smogiem. Wiec wegiel i drewno i oczywiscie smieci to nie jest dobre zrodlo ciepla. Publiczne zaklady opieki zdrowotnej sa bardzo narazone na zachorowania. Ale ci sami lekarze juz w prywatnych przychodniach sa chronieni przed
wirusem dodatkowymi zaporami w postaci wyzszych oplat za wizyte. Wszystko odbywa sie w milej atmosferze. Czesto bez maseczek. Wirus boi sie syreny karetki pogotowia dlatego puste karetki jezdza po miastach na sygnale. W szpitalach jest tyle pracy ze personel medyczny zostal zmuszony do szukania nowych metod walki z tym smiertelnym wirusem . I znalezli !!!! Kreca filmy , spiewaja, tancza, kreca sie na krzeslach. A wszystko to niczym tance szamana walcza z zaraza. Karetki zostaly przemianowane na szpitale jednego pacjenta na kółkach. Jak juz jakis pacjent nie covidowy gdzie trafi to nie ma co z nim robic i jest tak dlugo wozony, az zarazi sie kowidem lub oprzytomnieje i podpisze deklaracje ze ma kowida. Wtedy szpitale widza juz nie pacjenta ze zlamana noga, a stawki cowidowe. Nastepne newsy od ekspertow wkrotce

11:34, 28.10.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

RadioamatorRadioamator

16 4

Jaki sens ma stawianie nadajników w nizinie pomiędzy lasami ? Nie lepiej na górce to postawić? Na byłych pegeerach na drzeczewie ? Zasięgiem by wtedy Gostyń objęło 11:49, 28.10.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

junjun

13 3

STOP w drzeczewie wy tyż macie górkę na piaskach 11:53, 28.10.2020


How How

8 0

CIEKAWE CO NA TO BRUKSELA HE HE 11:56, 28.10.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

RadioamatorRadioamator

3 0

Jak wiedzą że będzie szkodzić Polakom to są za razem że swoimi przydupasami z poko 12:13, 28.10.2020


RobertRobert

22 0

Z technicznego punktu widzenia i zasad propagacji fal radiowych, stawianie masztu w tej lokalizacji jest bardzo słabym miejscem w szczególności, że operator będzie stawiał niski maszt który z dobrym zasięgiem ma mało czynienia. A dodatkowo drodzy Rodzice i Włodarze Gminy. To jest FARSA, że postawienie masztu GSM nie będzie oddziaływać na przedszkola. Do przedszkola na Dworcowej w linii prostej jest 150mb !!!! a do drugiego przedszkola na Drzęczewskiej jest 420mb !!!. BRAWO WŁADZE GMINY za troskę nad naszymi dziećmi. 12:35, 28.10.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

RefleksjaRefleksja

19 0

Panie Glapka. To nie jest informacja. To jest dezinformacja- wprowadzanie odbiorcy w błąd oraz maskowanie wydarzeń, które nastąpią. 12:43, 28.10.2020

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

GSMGSM

12 1

Do przedszkola na Dworcowej w linii prostej jest 150mb !!!! a do drugiego przedszkola na Drzęczewskiej jest 420mb !!!. BRAWO WŁADZE GMINY za troskę nad naszymi dziećmi.
Aby nie szkodzić dzieciom - dodatkowo ustawa z dnia 28 lipca 2005 r. o lecznictwie uzdrowiskowym, uzdrowiskach i obszarach ochrony uzdrowiskowej oraz o gminach uzdrowiskowych (art. 38, 1.1j i 1.2c) zakazuje lokalizacji stacji bazowych telefonii komórkowej w strefie A w odległości mniejszej niż 500 m od granicy strefy A - jak to ma się do naszej lokalizacji naszych przedszkoli…. 13:00, 28.10.2020


GSMGSM

9 1

DLA WSZYSTKICH....
Do przedszkola na Dworcowej w linii prostej jest 150mb !!!! a do drugiego przedszkola na Drzęczewskiej jest 420mb !!!.
Aby nie szkodzić dzieciom - dodatkowo ustawa z dnia 28 lipca 2005 r. o lecznictwie uzdrowiskowym, uzdrowiskach i obszarach ochrony uzdrowiskowej oraz o gminach uzdrowiskowych (art. 38, 1.1j i 1.2c) zakazuje lokalizacji stacji bazowych telefonii komórkowej w strefie A w odległości mniejszej niż 500 m od granicy strefy A (jak to ma się do naszej lokalizacji przedszkoli….

Ponadto…do zapoznania się…..
infrastruktura telefonii komórkowej sprzyja chorobom nowotworowym.

Ramazzini Institute jest jedną z najbardziej znanych naukowych kooperatyw, która od dwudziestu lat zajmuje się badaniem przyczyn chorób nowotworowych, diagnostyką i poszukiwaniem skutecznych terapii. To właśnie badacze tego instytutu przedstawili w branżowym periodyku Enviromental Research wyniki badań na szczurach wystawionych na promieniowanie elektromagnetyczne charakterystyczne dla telefonii komórkowej.

W prowadzonych od 2005 roku badaniach wykorzystano 2448 szczurów ze szczepu Sprague-Dawley, które od okresu płodowego do naturalnej śmierci były wystawione na typowe, środowiskowe promieniowane masztów telefonii komórkowej przez 19 godzin na dobę.
Po 13 latach obserwacji można powiedzieć co następuje:
Wśród samców szczurów wystawionych na poziom promieniowania zaobserwowano statystycznie znaczący wzrost zachorowalności na rzadki nowotwór Schwannoma (nerwiak osłonkowy), zlokalizowany najczęściej w sercu.
Wśród samców i samic wystawionych na poziom promieniowania zauważono wzrost częstotliwości występowania rozrostu (hiperplazji) komórek Schwanna (komórek glejowych układu nerwowego), choć nie było to statystycznie znaczące.
Wśród samic wystawionych na poziom promieniowania zauważono wzrost częstotliwości występowania złośliwych glejaków, choć też nie było to statystycznie znaczące.

Obserwacje naukowców z włoskiego instytutu potwierdzają nieco wcześniej przeprowadzone badania Amerykanów, w ramach Narodowego Programu Toksykologii (NTP). Tam też zauważono występowanie nerwiaka osłonkowego u samców szczurów narażonych na wysoki poziom promieniowania.

Profesor toksykologii Jose Domingo, redaktor naczelny Enviromental Research, podkreślił wagę opublikowanych badań. Stwierdził, że to liczący się wkład w literaturę, który uzasadnia obawy przed promieniowaniem elektromagnetycznym stacji bazowych i masztów telefonii komórkowych.

Jego opinię potwierdza wielu innych ekspertów: dr Lennart Hardell, epidemiolog i onkolog ze szpitala uniwersyteckiego w Oerebro w Szwecji mówi otwarcie: wyniki badań w ramach NTP, w połączeniu z badaniami Instytutu Ramazzini dostarczają mocnych dowodów na rzecz uznania promieniowania elektromagnetycznego jako czynnika rakotwórczego. Z kolei profesor Anthony B. Miller, wieloletni doradca Światowej Organizacji Zdrowia, stwierdził, że dowody wskazujące na to, że komunikacja bezprzewodowa jest rakotwórcza są coraz mocniejsze i nie mogą być dłużej ignorowane. Samo przebywanie w pobliżu masztów telefonii komórkowej stanowi zagrożenie dla zdrowia i życia.

Sytuacja jest zdaniem naukowców szczególnie niepokojąca w świetle planów budowania sieci 5G, w których niewielkie stacje bazowe mają być rozmieszczone co 300 metrów na każdej ulicy, w każdym mieście. Za ich sprawą mieszkańcy będą stale wystawieni na promieniowanie, grożące im nowotworami i innymi chorobami, takimi jak nadwrażliwość na pola elektromagnetyczne.
13:03, 28.10.2020


CIEKAWE....CIEKAWE....

15 0

Do przedszkola na Dworcowej w linii prostej jest 150mb !!!! a do drugiego przedszkola na Drzęczewskiej jest 420mb !!!.

Aby nie szkodzić dzieciom - dodatkowo ustawa z dnia 28 lipca 2005 r. o lecznictwie uzdrowiskowym, uzdrowiskach i obszarach ochrony uzdrowiskowej oraz o gminach uzdrowiskowych (art. 38, 1.1j i 1.2c) zakazuje lokalizacji stacji bazowych telefonii komórkowej w strefie A w odległości mniejszej niż 500 m od granicy strefy A (jak to ma się do naszej lokalizacji przedszkoli….😡👎 13:08, 28.10.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Witek antypis Witek antypis

23 1

Wybraliście sobie takiego wójta! Tera, się bujta. 13:08, 28.10.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Tys prowdaTys prowda

14 2

Czas na zmianę jak tak chronią nasze dzieci 😡. 13:19, 28.10.2020


komakoma

14 0

Teren należący do GS-ów? Przecież GS-y dawno rozwiązano, a udziałowców przepędzono!
13:21, 28.10.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

KomuśKomuś

6 0

Zapytajcie prezesa nieistniejących GS dlaczego połaszczył się na kasę za dzierżawę gruntu,gdyby nie ,nie bylo by tematu. 16:59, 28.10.2020


do  tys ...do tys ...

1 15

Widzę , że już nawet za Pyzdrę się przebrałeś /byle dowalić drugiemu człowiekowi/ . Wstyd ! 13:27, 28.10.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA

ZombielandZombieland

7 0

W Belgi obowiązują normy PEM, które są surowsze od restrykcyjnych polskich norm. Dlatego tamtejszy minister telekomunikacji zamówił raport na temat możliwości uruchomienia sieci 5G w Brukseli przy obecnej normie 6 V/m. Jest ona 50 razy niższa od norm obowiązujących w innych krajach.
13:58, 28.10.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PRAWDAPRAWDA

9 0

Obszar - w linii prostej 500mb to również w zasięgu jest Rehabilitacyjny Szpital Zakonu Bonifratrów w Piaskach -Marysinie. ul. Marysin 1. 63-820 Piaski. To będzie ciekawa rehabilitacja.
14:19, 28.10.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

BrukselkaBrukselka

8 0

Oświadczenie w sprawie 5G wydała Céline Fremault, minister rządu Brukseli odpowiedzialna m.in. za jakość życia, środowisko i energię:
,,Nie mogę z zadowoleniem powitać takiej technologii, jeśli standardy promieniowania, które muszą chronić obywatela, nie są przestrzegane.
Mieszkańcy Brukseli nie są królikami doświadczalnymi, których zdrowie mogę sprzedać z zyskiem. Nie możemy mieć w tej kwestii żadnych wątpliwości"

Fremault dokładnie określiła, że projekt pilotażowy 5G nie jest zgodny z belgijskimi standardami bezpieczeństwa radiacyjnego, które w Brukseli są szczególnie surowe i stwierdziła, że nie zamierza robić wyjątku.
Być może w Brukseli urzędnicy są lepiej poinformowani i zmotywowani do ochrony siebie. 14:39, 28.10.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


XdXd

1 10

Ale wy *%#)!& Weźcie kurde telefony i internet odetnijcie. Ciemnogród i brak rozwoju bije. 18:16, 28.10.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Do XDDo XD

4 1

A co Tobie nie działa telefon komórkowy. Nie masz LTE+. To sobie zmień telefon bo jakoś inni nie narzekają na jakoś sieci komórkowej w Piaskach. Nie stać Ciebie na światłowodowy internet z INEII. 👍 21:50, 28.10.2020


Al  inkaAl inka

11 0

Tak to jest jak wójt i sekretarz z Gostynia to im wszystko jedno. Mieszkańcy obudźcie się wreszcie 19:14, 28.10.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PRAWDAPRAWDA

6 0

Ciekawe kto jest właścicielem działek w miejscowości Piaski, dz. nr 852/3, 852/5, 854 i będzie pobierał opłaty za postawienie i dalszą eksploatację stacji bazowej sieci komórkowej...Chyba już wszyscy wiemy. Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o k..ę.👎 21:46, 28.10.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ZŁYZŁY

6 0

Panie wójcie. Kiedy i gdzie odbędzie się spotkanie z osobami, którzy nie są zainteresowani stacją bazową w tak newralgicznym punkcie. Chyba nie chcecie (wójt i prezes gs), aby ludzie przyszli pod wasze domy! A propos:
jeżeli ja chciałbym sprzedać dom i wyprowadzić się stąd, to wartość posesji spadnie o 50%. Czy po te brakujące 50% mam się głosić do was, panie wójcie i panie prezesie gs? 09:23, 29.10.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

prezesprezes

2 0

Z prezesem to se pogodojcie o gn... a nie o zaawansowanych technologiach. 12:17, 02.11.2020


Łukasz CzylekoŁukasz Czyleko

3 2

Szanowni Państwo,
osoby zainteresowane tematyką stacji bazowych telefonii komórkowych oraz wymogów prawnych stawianym tym obiektom, zapraszam na moją stronę internetową: http://www.czyleko.pl 11:37, 29.10.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA

mieszkmieszk

4 0

Panie wójcie gówno muszą powstawać. Mogą powstać w terenie niezamieszkałym. Jak pan może wpiepszyć mieszkańców na taką minę? Jak można wydawać takie nieprzemyślane decyzje? Obok przedszkole. KARYGODNE 15:04, 29.10.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Piaskowianin 2Piaskowianin 2

6 0

Wójt kolejny raz sie popisał.. BRAWO ! Tyłek w samochód wsadzić i na Gostyń najlepiej jechać BRAWA !!!
Moze zapytać mieszkańców o ten pomysł? A nie zgrywać mądrego? Proszę ustawić maszt dalej, nie w pobliżu miejsc zamieszkania ! Skrajna nieodpowedzialność, ZERO kompetencji.. 15:18, 29.10.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MieszkaniecMieszkaniec

6 0

Wójt kolejny raz sie popisał.. BRAWO ! Tyłek w samochód wsadzić i na Gostyń najlepiej jechać BRAWA !!!
Moze zapytać mieszkańców o ten pomysł? A nie zgrywać mądrego? Proszę ustawić maszt dalej, nie w pobliżu miejsc zamieszkania ! Skrajna nieodpowedzialność, ZERO kompetencji..... 15:19, 29.10.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PiłatPiłat

6 0

Taak proponuje postawić sobie przy domu ! Lepiej komuś pod nos podetknąć, wybija 15:00 i do domku do Gostynia się zwinąć, CO BĘDZIE TO BĘDZIE ! Proszę o troche pomyślunku ! 15:22, 29.10.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

kic-kickic-kic

3 0

Wójt widzi w mieszkańcach Piasków króliki doświadczalne! 22:23, 29.10.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AllyAlly

0 1

Każdy chce korzystać z sieci na Piaskach mamy ogromny problem w tej kwestii maszt musi stanąć i jestem "za" Inaczej Panie Wójcie dalej będziemy stać w miejscu i tkwić w ciemnogrodzie. Tak samo ma się kwestia swiatlowodu na dużo dużo mniejszych wioskach ludzie już korzystają u nas jest to podzielone. Chodzi mi o uliceulice Warszawska i rynek dlaczego zostało to pominięte. Co do miejsca masztu to jest wiele dużo lepszych miejsc. Ale jak widać decyzja już podjęta. Czas dać szanse młodym Panie Wójcie- nie idziemy w dobrym kierunku 07:03, 02.11.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

aganiokaganiok

1 0

Ludzie prądu też się bali jednak tu mamy pipipipipi do kwadratu. Po co kilka nadajników na taką wioskę jak już jeden działa i o ile nam wiadomo jest zasięg? Idąc tym torem myślenia to może niech pan Glapke wybuduje drugą drogę nad 12-stką na słupach. Do wszystkich mieszkających blisko planowanego miejsca budowy. Domagajcie się odszkodowania za utratę wartości waszych działek. Zróbcie pozew zbiorowy. Jak kilkanaście osób się zbierze to koszty będą do przyjęcia. Może wtedy się pewnym osobą zmieni myślenie. Czas na emeryturę ! 11:40, 02.11.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

aganiokaganiok

4 0

Ludzie prądu też się bali jednak tu mamy pipipipipi do kwadratu. Po co kilka nadajników na taką wioskę jak już jeden działa i o ile nam wiadomo jest zasięg? Idąc tym torem myślenia to może niech pan Glapke wybuduje drugą drogę nad 12-stką na słupach. Do wszystkich mieszkających blisko planowanego miejsca budowy. Domagajcie się odszkodowania za utratę wartości waszych działek. Zróbcie pozew zbiorowy. Jak kilkanaście osób się zbierze to koszty będą do przyjęcia. Może wtedy się pewnym osobą zmieni myślenie. Czas na emeryturę ! 11:48, 02.11.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

aganiokaganiok

5 0

Ludzie prądu też się bali jednak tu mamy pipipipipi do kwadratu. Po co kilka nadajników na taką wioskę jak już jeden działa i o ile nam wiadomo jest zasięg? Idąc tym torem myślenia to może niech pan Glapke wybuduje drugą drogę nad 12-stką na słupach. Do wszystkich mieszkających blisko planowanego miejsca budowy. Domagajcie się odszkodowania za utratę wartości waszych działek. Zróbcie pozew zbiorowy. Jak kilkanaście osób się zbierze to koszty będą do przyjęcia. Może wtedy się pewnym osobą zmieni myślenie. Czas na emeryturę !
Przeczytaj komentarz 13:07, 02.11.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

STB- pSTB- p

4 0

Internet- oczywiście TAK. Jednakże stacje bazowe należy stawiać na wzniesieniach, z dala od mieszkańców, a sygnał użytkownikom doprowadzać światłowodami. W Piaskach postawiono wszystko na głowie. Stację stawia się w dolinie, aby swym zasięgiem napromieniowywała przez 24h/dobę pokaźną ilość ludzi łącznie z dziećmi w przedszkolach. Osiedla, które są na poziomie anten, też dostaną potężną dawkę PEM. Jeszcze jedno. Jeżeli pozwolicie (pozwolimy) na budowę stacji z kilkoma antenami, to z czasem stanie się impulsem do rozbudowy stacji na niebotyczne moce i nic z tym mieszkańcy nie zrobią. Nic!
Źle nie życzę nikomu, ale panowie, aby ta fala was nie zdmuchnęła! 16:24, 02.11.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA

BbbBbb

0 0

Maszt postawić obok domu prezesa może się obudzi. 20:45, 12.11.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA