Zamknij
REKLAMA

Już nie tylko zjeżdżalnia i huśtawki. Oby złota polska jesień trwała jak najdłużej

08:15, 30.10.2020 | M.S
Skomentuj Foto: Urząd Gminy Pępowo
REKLAMA

Najmłodsi mieszkańcy Skoraszewic mają spory powód do radości. Na placu zabaw przy tamtejszej szkole pojawiły się nowe urządzenia. Dziecięce harce na świeżym powietrzu nabiorą więc zupełnie nowego znaczenia. Oby złota polska jesień trwała jak najdłużej,  dzieciaki mogły cieszyć się z nowych zabawek.

Na placu zabaw przy Szkole Podstawowej w Skoraszewicach nie ma już tylko zjeżdżalni i huśtawek. Pojawiły się dwa nowe urządzenia z myślą o przedszkolakach. Ich zakup i montaż kosztował blisko 34 tys. złotych.

W skład zestawu zabawowego wchodzą: wieże, ślizg metalowy, ścianka wspinaczkowa, pomost wiszący, pomost rurowy, trap oraz gra "kółko i krzyżyk". - Zestaw został wykonany w najwyższym dostępnym standardzie, a jego koszt to 26.660,25 zł brutto - informuje Jagoda Kowalewska, rzecznik Urzędu Gminy Pępowo.

Drugim elementem jaki dołożono jest trampolina. - Elementy nośne trampoliny również wykonano z metalu zabezpieczonego antykorozyjnie, natomiast mata zrobiona jest z elementów poliamidowych nawleczonych na stalowe linki w elastycznej otulinie. Koszt trampoliny to 7.109,40 zł brutto - wylicza rzecznik pępowskiego urzędu. 

Wykonawcą zadania była firma Frajda z Radawca Dużego.

[ALERT]1603978200589[/ALERT]

(M.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

BrrrrBrrrr

1 2

Brawo! Brawo! Brawo! Gratulujemy i... trochę zazdrościmy, bo w Piaskach tak dbają o dzieci, że chcą stawiać maszty 5G opodal przedszkoli. 12:49, 30.10.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

mieszkaniecmieszkaniec

1 0

Tylko niech uważają żeby im stojąca i ledwo trzymająca się kupy szopa stojąca obok nie spadła na głowę. 06:32, 31.10.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%