Zamknij
REKLAMA

Wrócili z Mistrzostw Polski w Puławach z kilkoma medalami, w tym złotymi krążkami i rekordami Polski. Brawa dla wszytskich!

11.51, 21.12.2021 . Aktualizacja: 10.56, 22.12.2021
Skomentuj Foto: Stowarzyszenie Sportatut - Trójboiści Siłowi Krobia
REKLAMA

Trójboiści Siłowi z Krobi  wrócili z Mistrzostw Polski w Puławach z wieloma medalami i rekordami Polski, a to oznacza, że lepszego zakończenia roku wymarzyć sobie nie mogli. - Jestem dumny z ich osiągnięć - mówi trener Mariusz Fórmanowski. 

W Puławach odbyły się Mistrzostwa Polski w Trójboju Siłowym organizowane przez Polski Związek Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego. Wśród zawodników nie zabrakło silnej reprezentacji ze Stowarzyszenia  Sportatut - Trójboiści Siłowi z Krobi w składzie:  Weronika Rejek - junior, Izabela Korcz - junior, Nadia Sudolska - junior, Karina Pieśniak - junior, Iza Chatlińska - senior, Konrad Czwojda - senior, Kacper Linkowski - junior, Mateusz Andrzejewski - junior. Z przyczyn zdrowotnych z zawodów wycofano Adriannę Borowczyk. 

Reprezentanci naszego regionu mogą zaliczyć zawody do bardzo udanych. W kat. wagowej do 57 kg do 16 lat złoty medal wywalczyła Weronika Rejek, która pobiła również trzy rekordy Polski w przysiadzie. Ze złotym krążkami w kat. wagowej do 57 kg do 18 lat wróciły również: Izabela Korcz, Nadia Sudolska i Karina Pieśniak, która dodatkowo zdobyła trzecie miejsce w kategorii open do 18 lat. Złotym medalem może się też pochwalić seniorka Izabela Chatlińska, a brązowym krążkiem Konrad Czwojda startujący w kategorii senior. Ponadto zawodniczki startujące w kategorii do 16 i 18 lat mogą też pochwalić się złotymi medalami w kategoriach drużynowych. 

Z występów zawodników zadowolony jest trener Mariusz Fórmanowski.

Przygotowania były ciężkie...Prześladowały nas infekcje, choroby, kontuzje więc mogę powiedzieć, że zrobiliśmy bardzo dobre wyniki. Nie było to łatwe dla zawodników. Najważniejsze, że pokazali co potrafią - mówi Mariusz Fórmanowski ze Stowarzyszenia Sportaut. - Zakończyliśmy rok mega wynikami i jestem dumny z ich osiągnięć. Ten rok jest wyjątkowy dla nas. Ada Borowczyk zdobyła Vice- Mistrzostwo Europy i Mistrzostwo Świata - kontynuuje trener i dodaje. - Nasza ekipa jest młoda, ale to zawodnicy, którzy pokazują, że warto na nich stawiać. Cały czas się rozwijamy, a sukcesy bardzo motywują zarówno mnie, jak i zawodników. Jesteśmy coraz lepsi i silniejsi, a to mnie bardzo cieszy, to pokazuje efekty ciężkiej pracy na treningach - podsumował trener Mariusz Fórmanowski.

Gratulujemy i życzmy kolejnych sukcesów.

[ALERT]1640082034916[/ALERT]

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%