Połowa maja, tradycyjnie oznacza już ochłodzenie. Po tzw. "zimnych ogrodnikach", czas na "zimną Zośkę". Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Poznaniu wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia dla całej Wielkopolsce. Synoptycy ostrzegają przed wystąpieniem w całym województwie przymrozków.
Niektórzy twierdzą, że to tylko zabobony, inni przekonują, że zawsze w połowie maja przychodzi ochłodzenie, a nierzadko także przygruntowe przymrozki, które na najbliższą noc zapowiadają synoptycy. - Prognozuje się spadek temperatury do 0°C, a przy gruncie lokalnie do -4°C - informuje Marek Pruchniewicz, Biuro Prognoz Meteorologicznych w Poznaniu. Po chłodnej nocy na niebie pojawi się słońce. Temperatury nie będą jednak oszałamiające, max. 15 stopni Celsjusza.
[ALERT]1589468197586[/ALERT]
W ostatnich dniach pożegnaliśmy... Najmłodszy z nich
Patrząc na ocenę to wstyd ile w ludziach żyje jadu,wyrazy współczucia 😢
Marysia
00:01, 2025-09-15
Wiele służb w jednym miejscu. Były pokazy, stoiska i...
Jeśli foto przedstawia zakończenie imprezy, to jak widać tłumów nie widać - raptem 11 osób siedzi na widowni.
Stefan
21:07, 2025-09-14
Pracujesz na etacie? Lepiej zrób to do końca...
Dla jednych przymus, dla innych nie. Mam pytanie dlaczego Morawiecki nie wykorzystał urlopu bodajże z ponad dwóch lat? Nie miał kiedy? Tak zresztą jest u wielu znanych polityków. Są ogromnie zapracowani, nawet w czasie "pracy" robią zakupy, oczywiście z wykorzystaniem służbowych sa mochodów.
Stanisław
21:04, 2025-09-14
Takiego alertu jeszcze nie mieliśmy! Aż chce się depnąć
kiedy lustro wróci bo było całkiem nowe i po co ściągali
oj oj lustro
16:51, 2025-09-14
6 0
A ja znam jedną całkiem całkiem gorącą. 🙂
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gostyn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz