Zamknij
REKLAMA

Coraz częściej tu przyjeżdżają... Gwiazdy zawodowego sportu trenują w Gostyniu.

10:30, 04.06.2021 | M.S
Skomentuj Tomasz Dylak
REKLAMA

O sukcesach klubu Sporty Walki Gostyń można mówić długo. Trenują tu zawodnicy, którzy mają na swoim koncie wiele mistrzowskich tytułów. Co jakiś czas na treningach pojawiają się też zawodowi sportowcy. Dwa dni temu pod okiem trenera Tomasza Dylaka ćwiczyła grupa zawodników znanych z UFC i KSW, a także zawodowy Mistrz Polski w boksie. - Jako trener cieszę się, że tak mocni zawodnicy przyjeżdżają z dużego miasta doskonalić swoje pięściarskie umiejętności w naszym Gostyniu - mówi rener Tomasz Dylak

Klub Sporty Walki Gostyń gościł, podczas ostatniego treningu gościł kilku zawodników z "najwyższej półki". Pod czujnym okiem trenera Tomasz Dylaka bokserska grupa zawodnicza ćwiczyła w towarzystwie znanych w świecie sportowym zawodników UFC i KSW.

- Do Mateusza Gamrota - zawodnika UFC, Borysa Mańkowskiego - byłego Mistrza KSW, Łukasza Rajewskiego - Mistrza Świata K1 i czołowego zawodnika KSW, którzy już od dłuższego czasu współpracują z naszym klubem dołączył Damian Wrzesiński - Mistrz Polski w Zawodowym Boksie, który przyjechał na rozmowy w sprawie stałej współpracy - mówi Tomasz Dylak, trener SWG i dodaje, że dla klubu to ogromne wyróżnienie. - Jako trener cieszę się, że tak mocni zawodnicy przyjeżdżają z dużego miasta doskonalić swoje pięściarskie umiejętności w naszym Gostyniu. To duży zastrzyk motywacji dla naszych młodszych zawodników, którzy dopiero są na początku swojej sportowej drogi. Nasz klub staję się coraz bardziej popularny, poziom sportowy jest z roku na rok wyższy, dlatego należy się tylko cieszyć i wierzyć w duże sukcesy naszych wychowanków w przyszłości - podsumowuje trener Tomasz Dylak. 

[ALERT]1622795331441[/ALERT]

(M.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

BoloBolo

6 1

Łe tam, myślałem że Najman przyjechał. 13:59, 04.06.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%