Zamknij
REKLAMA

Padały mocne słowa

19:20, 03.10.2019 | MiS
Skomentuj
REKLAMA

Już tylko dziesięć dni dzieli nas od ważnych wyborów. Region gostyński coraz częściej odwiedzają kandydaci ugrupowań walczących o miejsca w Sejmie i Senacie.  Kilka dni temu w Domu Katolickim w Gostyniu kandydaci Prawa i Sprawiedliwości ostrzegali przed zalewem naszego kraju ideologią LGBT, kiedy do rządów dojdzie Koalicja Obywatelska. - Zachęcam, aby głosować na PiS. Dajemy gwarancję normalności. My nie chcemy żadnej rewolucji obyczajowej - mówił poseł Jan Dziedziczak.

LGBT (skrót odnoszący się do lesbijek, gejów, osób biseksualnych i transpłciowych) to temat często podejmowany w ostatnim czasie przez polityków. Jedni popierają, inni ostrzegają, a jeszcze innym to obojętne. Prawo i Sprawiedliwość, które w swojej kampanii wyborczej jako jedną z kluczowych wskazuje rodzinę i obronę jej wartości ostrzega Polaków przed zagrożeniami ze strony środowisk LGBT. W Domu Katolickim w Gostyniu poseł Jan Dziedziczak, a wraz z nim Adam Kośmider i Teresa Andrzejewska zorganizowali spotkanie otwarte "Katolicka nauka społeczna a ideologia LGBT".

Poseł przekonywał, że od głosów Polaków oddanych 13 października, będzie zależało w jakim kierunku i według jakich wartości będzie urządzona nasza ojczyzna. - Polska nie ma króla, nie jest własnością prezydenta, premiera, ale jest wartością Polaków. To jest nasze wspólne dobro i my jako naród decydujemy w jakim kierunku pójdzie, jakie wartości wybierzemy przy urządzaniu świata wokół nas - zaczął Jan Dziedziczak i przeszedł do tematu LGBT, które większości osób kojarzą się z tęczowymi flagami i marszami równości.

Wierzący homoseksualista, a grzech...
Poseł Dziedziczak uważa, że należy rozróżnić człowieka od grzechu. Każdemu homoseksualiście zdaniem posła należy się szacunek i każdy, kto czuje się chrześcijaninem powinien traktować homoseksualistę jak brata czy siostrę. - Natomiast czym innym jest grzech homoseksualizmu - mówił parlamentarzysta, przytaczając fragmenty Pisma Świętego. - Nie będziesz obcował z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą. To jest obrzydliwość! - cytował poseł Jan Dziedziczak. - (...) Ideologia promująca akty homoseksualne jest skrajnie sprzeczna z nauczaniem kościoła, jak same akty homoseksualne są sprzeczne z nauczaniem kościoła. Homoseksualista jest człowiekiem, któremu należy się szacunek. Homoseksualista może zostać zbawiony, o ile pracuje nad sobą, jak każdy z nas stara się nie grzeszyć. Jeśli więc promuje się i pokazuje homoseksualizm jako coś pozytywnego, dobrego albo naturalnego – akt seksualny – to tak naprawdę wypowiada się wojnę nauczaniu kościoła, chrześcijaństwu, pismu świętemu - mówił czytał dalej.

13 października zdecydujemy czy LGBT dotrze do Polski?
Osoby homoseksualne – i związki, jakie tworzą – mają na świecie różny status prawny, zależny od kultury i obyczajowości danego rejonu. Poseł Dziedziczak przekonywał, że od legalizacji związków homoseksualnych, do adopcji dzieci przez takie pary jest bardzo krótka droga. Parlamentarzysta wymienił kraje, gdzie geje czy lesbijki mogą adoptować dzieci  - We wszystkich tych krajach nie było mowy przez sekundę, że jest pomysł adopcji dzieci przez pary homoseksualne. (...) Droga do adopcji wyglądała niezmiennie identycznie - najpierw środowiska te postulowały o zalegalizowanie związków, potem pojawiły się postulaty o adopcje dzieci - mówił poseł Jan Dziedziczak.

Masturbacja, seks, orgazm, czyli od przedszkolaka do uczniaka
Poseł PiS nawiązywał do podpisanej w połowie lutego przez Rafała Trzaskowskiego, prezydenta Warszawy tzw. deklaracji LGBT+ - "Warszawskiej polityki miejskiej na rzecz społeczności LGBT". Jeden z jej zapisów dotyczy m.in. wprowadzenia edukacji antydyskryminacyjnej i seksualnej w każdej szkole, uwzględniającej kwestie tożsamości psychoseksualnej i identyfikacji płciowej, zgodnej ze standardami i wytycznymi Światowej Organizacji Zdrowia (WHO). - Stolica to przykład nieodpowiedzialnych wyborów, bo rzeczywiście tam zaczęto realizować dyrektywę WHO - mówił polityk. Podkreślał, że zapisy dotyczące edukacji dzieci od wieku przedszkolnego są wyjątkowo kontrowersyjne. 

Z kolei partyjny kolega posła Dziedziczka, a równocześnie kandydat Prawa i Sprawiedliwości do Senatu – Adam Kośmider przypomniał zebranym o stanowisku radnych Rady Miejskiej Leszna "Miasto wolne od ideologii LGBT" przygotowanej przez radnych PiS. - Myśmy przygotowali stanowisko, a media pokazywały nas jako ludzi, którzy chcą wywozić z miast gejów, lesbijki, transseksualistów i innych mieszczących się w tej deklaracji. (...) Wysunęliśmy 4 postulaty, które po prostu miały bronić naszych praw jako rodziców, w obronie dzieci od ideologi. Nie ma tutaj słowa o przemocy wobec ludzi o odmiennej orientacji. Nie było tam słowa o przemocy wobec gejów, lesbijek - mówił Adam Kośmider. Z kolei Teresa Andrzejewska – kandydatka PiS na posła uważa, że rodzice powinni znajdować wsparcie w duszpasterstwie rodzin.

Homoseksualiści, księża a molestowanie dzieci...
Lider listy PiS w naszym okręgu wyborczym,  zapytany o dane statystyczne dotyczące molestowania dzieci przez homoseksualistów odniósł się do raportu uczelni z Teksasu. - Jeśli chodzi o związek kobiety i mężczyzny to promile, jeśli chodzi o konkubinat kilka procent. Natomiast w związkach homoseksualnych prawdopodobieństwo molestowania seksualnego wynosi 33 proc - mówił poseł Jan Dziedziczak. - (...) Jeśli chodzi o molestowanie przez księży to jest od 1 do 2 proc. wszystkich podopiecznych księży - kontynuował parlamentarzysta. - Oddać dziecko do adopcji parze homoseksualnej jest znacznie większe niebezpieczeństwo molestowania niż na lekcji religii prowadzonej przez księdza - twierdził poseł Dziedziczak.

Czy Polska stanie się drugą Irlandią?
Jednym z ostatnich tematów jaki poruszono podczas spotkania "Katolicka nauka społeczna a ideologia LGBT" był temat Irlandii. Jeden z dyskutantów nie zgodził się z argumentacja posła Jana Dziedziczaka, że przyczyną była fala LGBT. - Irlandia katolicka nie odwróciła od kościoła z powodu ideologii LGBT. Powodem był straszny kryzys kościoła katolickiego. Dlaczego wprowadzamy strefę wolną od LGBT? Telewizja nasza narodowa – publiczna w czasie kiedy pedofilia była ujawniana, ona (telewizja publiczna) uderzała w hydraulików - mówił jedne z uczestników spotkania.

Poseł Dziedziczak przytaknął rozmówcy, ale jednocześnie nie omieszkał wspomnieć o tym, że w tym samym czasie swoją premierę miał film Sekielskiego i "Kler", które jego zdaniem miały osłabić kulturowo kościół, a w efekcie nie wywarły większych emocji wśród Polaków. - Próbuje się odebrać księżom autorytet. Nie ma wszystkich świętych księży. Oczywiście są tacy, którzy upadają, ludzie upadają. (...) Wiadomo jesteśmy oburzeni jak ksiądz coś źle zrobi, bo to są ludzie prowadzący nas duchowo, ale przypadków takich zachowań jest wśród księży jest mniej niż wśród trenerów sportowych...To są statystyki sądowe - mówił poseł Jan Dziedziczak.

Swoje zdanie wyraził również proboszcz parafii farnej w Gostyniu ks. kanonik Grzegorz Robaczyk. - Mam takie wrażenie, że to jest taka wojna, przygotowanie artyleryjskie, aby kościół złamać, przypieprzyć księżom. (...) Myślę, że te filmy nakręciły to, że głównymi pedałami są księża...Ja mam takie wrażenie. Ja to tak odczuwam - mówił ks. Robaczyk. - W Lesznie słyszałem idąc w koloratce – "pedał idzie". Tu w Gostyniu nikt tak na razie nie woła. - kontynuował i przytoczył historię sprzed dekady, kiedy wyjechał z młodzieżą w Tatry. Już wtedy idąc z młodymi ludźmi ludzi został zapytany przez pewnego nauczyciela – Czy nie boi się iść z młodzieżą...By nie być posądzonym.

Samo spotkanie nie cieszyło się dużym zainteresowaniem mieszkańców. W Domu Katolickim zgromadziło się nieco ponad dwadzieścia osób.

(MiS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (101)

Arek.RArek.R

14 20

PiS przeciw ideologii LGBT dobre żarty ?? a to nie pisowska Milicja pałował ostatni czasu przeciwników tego cyrku LGBT który przechodził przez Lublin czy Płock i inne miasta,w Polsce a co z tym zrobili PoPis pałowal i bazował ludzi którzy stali z röżancami na trasie tych dewintów zboczobych z kolorowymi flagami!! Wiec niech bzdur nie *%#)!& ze są przeciw ideologii LGBT!! Tak samo jak są przeciw aborcji czy ustawie 447 ?? kłamią jak ich poprzednicy od 30 lat ta sama banda,złodziejska rzadzi i okrada Polskę i Polaków!! Tylko konfederacja cos zmienić w Polsce!! A Naród ogłupiony telewizyjną propagandą!! 20:15, 03.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AntyAnty

34 21

Tym panom już dziękujemy. Zainteresowania niszczące.przyjechali siać nienawiść I straszyć czymś czego nie ma.jakie to pisowstwo bojazliwe nie nie nie w Gostyniu dla takich posłów 20:19, 03.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


wrtywrty

1 2

puk puk,jest tu kto 05:59, 04.10.2019


do Arek.Rdo Arek.R

22 13

To tak jak w Białymstoku gdzie pisowska policja użyła gazu wobec protestujących przeciw LGBT. Pis z tym swoim homo prezesem to zakamuflowana opcja LGBT. Używają gazu wobec zdrowych. 20:36, 03.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ZenekZenek

30 19

Jak najdalej od PiSu gadają bzdury. Jeszcze więcej podatków nam wprowadza żeby sobie polepszyć nie nam 20:44, 03.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

NormalnyNormalny

31 19

Cieszy frekwencja - nagadali się do pustych ścian i oby to był ostatni skowyt pisowskich ściemniaczy. Oburzają słowa Robaczyka 20:55, 03.10.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

5555

2 3

Powiedział co usłyszał 08:10, 04.10.2019


Konfederacja 2019Konfederacja 2019

25 16

Prowadzący działalność 1 osobową muszą przez PiS płacić 500 złotych więcej na ZUS, chyba aby było dla patologicznego elektoratu PiS, nierobów żerujących na 500 plus i socjalu kosztem coraz większego zadłużenia państwa. Politycy PiS obiecują teraz 13 i 14 emerytury, a dług publiczny wciąż rośnie. Polska za kilka lat skończy jak Grecja gdzie banki przestały wypłacać ludziom ich własne pieniądze. Głosujcie na PiS to dalej będzie mieć durne rozdawnictwo i tylko gadanie o homoseksualistach jak ci ze zdjęcia powyżej. 20:57, 03.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


Burdel plusBurdel plus

19 7

Krzysztof Czabański często wchodzi do budynku al. Ujazdowskie 41/2, 00-001 Warszawa, w tym budynku mieści się słynna agencja uciech. Przypadek? Nie sądzę. Politycy PiS z Gostynia gościli w agencji uciech w Lesznie. Przypadek? Nie sądzę. Marian Banaś i hotel na godziny prowadzony przez sutenera. Przypadek? 21:01, 03.10.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Burdel minusBurdel minus

3 10

Tylko lekarz tobie pomoże. 22:42, 03.10.2019


do Remikdo Remik

14 2

Podobnie jak Jakubowska, ciekawe czy w Gostyniu w Agencji nie ma nieprawidłowości finansowych o których mówi nagrany minister, gdzie dotację wypłacają swoim rolnikom.... 21:06, 03.10.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

pawciopawcio

8 4

tylko CBŚ da radę z tą korupcją 22:23, 03.10.2019


http://www.100aferpihttp://www.100aferpi

16 10

Zatrzymaj rządy aferzystów! Zagłosuj 13 października. 21:12, 03.10.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

saksak

3 10

Ale przecież PO i PSL już nie rządzi. Tego pisowcom nie można zarzucić. Ale wysokich podatków to już tak. Niższe podatki - tylko KONFEDERACJA 21:19, 03.10.2019


www.100aferpis.plwww.100aferpis.pl

13 7

Zatrzymaj rządy aferzystów! Zagłosuj 13 października. http://www.100aferpis.pl 21:12, 03.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

saksak

7 12

Ale przecież PO i PSL już nie rządzi. Tego pisowcom nie można zarzucić. Ale wysokich podatków to już tak. Niższe podatki - tylko KONFEDERACJA 21:20, 03.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

do sakdo sak

11 8

Zatrzymaj rządy aferzystów! Zagłosuj 13 października. http://www.100aferpis.pl Tu masz listę afer PiS! 21:22, 03.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Konf. skrótKonf. skrót

19 10

Andrzejewski o walce z pedałami. Dziedziczak o walce z pedałami. Kośmider o walce z pedałami. Czy naprawdę PiS nie ma nic do zaoferowania? Patrząc na frekwencję i widzów, to to jakieś koło różańcowe. 21:31, 03.10.2019

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

elektorelektor

3 0

To największy problem w tym pisie maja ze swoim prezesem i kościołem który w swoich szeregach ma "zwolenników" t/z LGBT.Ponoć starym kawalerom bliżej do tej opcji. 14:04, 04.10.2019


realistarealista

0 0

Bo pis zwalcza konkurencję
18:30, 09.10.2019


GooGoo

16 9

Głosujcie na pisiorów ale nie dziwce się że co dzień mamy wyższe ceny w ostatnim tygodniu gostyńskie piekarnie podniosły drastycznie ceny swoich wyrobów ciekawe ile będzie kosztować bułka po następnych czterech latach pisu 21:34, 03.10.2019

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

jaja

4 11

Tyle ile benzyna za PO 22:43, 03.10.2019


XxxXxx

5 4

Taa tylko zauważ, że w piekarniach rosną ceny przede wszystkim dlatego, że nikt na nockach za najniższą krajową harować nie będzie i pracownikom trzeba więcej dać więc z automatu pieczywo drożeje. 09:09, 04.10.2019


WERAWERA

2 11

DO KONFIDENTA SKROT KTO MOWI ZE PEDALY PIS NIE UZYWA TEGO SLOWA WIEC PROSZE NIE KLAMAC,,,,,,,,,,, 21:39, 03.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Afera Banasia.Afera Banasia.

11 2

Urzędnik KAS: Zatkało mnie. Tyle się przez lata nasłuchałem o etosie pracy urzędnika, o obowiązku wobec narodu, o wspólnym interesie i satysfakcji związanej ze służbą. Wymagania wobec nas, szeregowych urzędników są ogromne, a tutaj szef KAS takie lody kręci - mówi urzędnik skarbowy. 21:40, 03.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

do WERAdo WERA

12 6

"pedał idzie" tak mówi organizator, czyli ksiądz popierający pis, pisiory używali słowo homoseksualiści 21:42, 03.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


Antkarolinka Antkarolinka

2 6

Karolina pokaz co potrafisz. czy tylko rura albo Gądki. 22:46, 03.10.2019


MagdalenaMagdalena

11 6

Gdzie Grzegorz Skorupski, Marcin Krawiec, na otwarciu biura posła Jana Dziedziczaka byli a teraz? Może zajęci na dodatkowych posadach.... 22:00, 03.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Do MagdalenaDo Magdalena

8 3

Robercik ze starostwa też tam był. Karierowicze. 22:02, 03.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


??

6 0

??? 22:47, 03.10.2019


Bez muru ale za PiseBez muru ale za Pise

8 9

Brejza już piszesz. Wylało szambo jak w Warszawie. 22:45, 03.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

elektorat POelektorat PO

11 4

W dwóch wrocławskich zakładach karnych (przy Kleczkowskiej i Fiołkowej) najlepszy wynik osiągnęła Koalicja Europejska, na którą głosowało ponad 58% osadzonych. Drugie miejsce z wynikiem 12% zajęła Konfederacja. 10-procentowym poparciem cieszyło się tu Prawo i Sprawiedliwość.
W areszcie śledczym przy Świebodzkiej liderem również była Koalicja Europejska (56,2%). Drugą pozycję zajęło PiS (14,2%). Na podium znalazł się też Kukiz’15 (12,7%). Na kolejnych miejscach Konfederacja (7,7%) i Wiosna (7,5%) 22:53, 03.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

WyborcaWyborca

9 9

13 października wybór jest jasny, lista nr 4:KONFEDERACJA #żegnamypopis 23:18, 03.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PiS a %PiS a %

8 1

Jan Mosiński w obronie Sylwiusza Jakubowskiego, którego policja zatrzymała na marszu równości gdy pod wpływem alkoholu zaatakował funkcjonariusza policji. To jak to jest, PiS popiera marsze równości czy nie, skoro poseł PiS staje w obronie zatrzymanego za atak na policjanta na tym marszu, który miał we krwi 2 promile alkoholu. 01:38, 04.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Mosiński a BanaśMosiński a Banaś

8 2

"Atak ze strony tych, którym uszczuplono ich nielegalne majątki". Mosiński o sprawie szefa NIK. Ciekawe czy Jan Mosiński gościł w kamienicy prowadzonej przez gangsterów, że tak broni swojego kolegi ministra Banasia. 01:41, 04.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ArturArtur

9 4

żywając retoryki PIS chciałbym przypomnieć że Pan Dziedziczak: 
- zawalił wraz ze swoim kolesiem ministrem Adamczykiem wykonawstwo drogi S5 z Poznania do Wronczyna. 4 lata temu obiecywał, że osobiście zajmie się ta trasą. Przypominam że termin skończenia tego odcinak drogi był do listopada 2017 dzisiaj jest maj 2019 i trasa nie jest oddana do użytku. Pan Dziedziczak, dla przypomnienia był w rządzie gdzie piastował stanowisko wiceministra. Wiec nie może powiedzieć że nie miał na nic wpływu. 
- wraz ze swoim kolesiem ministrem Waszczykowskim , jako wiceminister, doprowadził do katastrofy dyplomatycznej czego efektem są m.in. spotkania premiera rządu Polskiego tylko z woźnymi Białego Domu a nie z władzami USA.  01:53, 04.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ArturArtur

11 4

Używając retoryki PIS chciałbym przypomnieć że Pan Dziedziczak: 
- zawalił wraz ze swoim kolesiem ministrem Adamczykiem wykonawstwo drogi S5 z Poznania do Wronczyna. 4 lata temu obiecywał, że osobiście zajmie się ta trasą. Przypominam że termin skończenia tego odcinak drogi był do listopada 2017 dzisiaj jest maj 2019 i trasa nie jest oddana do użytku. Pan Dziedziczak, dla przypomnienia był w rządzie gdzie piastował stanowisko wiceministra. Wiec nie może powiedzieć że nie miał na nic wpływu. 
- wraz ze swoim kolesiem ministrem Waszczykowskim , jako wiceminister, doprowadził do katastrofy dyplomatycznej czego efektem są m.in. spotkania premiera rządu Polskiego tylko z woźnymi Białego Domu a nie z władzami USA.  01:54, 04.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ArturArtur

13 4

Panie KOSMIDER juz Pan nie pamieta swojej firmy...zbanktutowala jak Ten Twoj PIS 02:00, 04.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ArturArtur

10 4

Pan Dziedziczak jako wzór, bo złożył dużo interpelacji? Nie znam wszystkich interpelacji jakie złożył, ale jedna odbiła się głośnym, negatywnych echem w całej Polsce. Dotyczyła odstrzału żurawi będących pod ochroną gatunkową. Jeżeli wolno mi coś doradzić Panu Kośmidrowi, to cokolwiek Pan robi, proszę stawiać na jakość, a nie na ilość. I wzorców chyba lepiej innych poszukać. 02:07, 04.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ArturArtur

10 6

Pan Dziedziczak jako wzór, bo złożył dużo interpelacji? Nie znam wszystkich interpelacji jakie złożył, ale jedna odbiła się głośnym, negatywnych echem w całej Polsce. Dotyczyła odstrzału żurawi będących pod ochroną gatunkową. Jeżeli wolno mi coś doradzić, proszę stawiać na jakość, a nie na ilość. I wzorców chyba lepiej innych poszukać.  02:08, 04.10.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

jaja

3 2

Proponuję Neumanna. W końcu prawdę powiedział o PO. 09:13, 04.10.2019


Łożko NiesiołowskiegŁożko Niesiołowskieg

8 4

Jeśli będziesz w Platformie, będę cię bronił jak niepodległości" - mówi szef klubu PO-KO Sławomir Neumann do lokalnego działacza PO z Tczewa.
09:03, 04.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Łożko NiesiołowskiegŁożko Niesiołowskieg

8 2

Niebywałe! Sławomir Neumann o Pawle Adamowiczu: „Mogliby go wyprowadzić w kajdankach”
Prawda zawsze wyjdzie 09:05, 04.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

CiekaweCiekawe

10 11

Tyłu jest tu przeciw obecnemu rządowi a już nie pamięta nikt ile afer było za czasow poprzedniego rzadu? Podatków i cen paliwa nie podnosili ? Co ludziom dali? Nic a jeszcze więcej zabrali i to co POLSKIE wyprzedali. Szybko się zapomniało. Nie mówię że obecny rząd jest super naj ale zastanówcie się dobrze czy było dobrze wcześniej bo zawsze sobie można pogorszyć. 09:17, 04.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PolonicaPolonica

6 3

Sami widzicie jakiejest zainteresowanie.Na wielotysięczny Gostyń tylko tych parusłuchaczy.No,bo i o czymmiałby powiedzieć p,Dziedziczak.Jesteśmy przed wyborami i zaw *%#)!& i ryba na ten haczyk nie weżmie.Ale mimo to życzę panu dużo zdrowiasze tak czynił.Juz parę lat temu,też przed wyborami,obiecał ze Miasto bedzie miało obwodnicę i jeszcze wiele innych "DOBROCI" i cosie stało.Nic.Na jego miejscu wogole bym do Gostynia nie przyjeżdżał,trzeba mieć trochę honoru.(ale po tymZJAWISKU NIE MA SIE CO ŁUDZIC.gOSTYNIANIE NIE TACYGLUPIaLE JAKIM TRZEBA BYĆ CZŁOWIEKIEM I TAK MOWIC BZ 11:50, 04.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Do PolonicaDo Polonica

7 4

Cztery lata temu Dziedziczak miał najlepszy wynik w Gostyniu. Teraz też bedzue miał. Forum Demokratyczne polata z ulotkami. Do Forum należy Jerzy Kulak, Grzegorz Skorupski, Marek Rożek, Jacek Widyński i jeszcze chyba Grzegorz Matuszak. Ma Dziedziczaka swoich ludzi w 4 gminach w powiecie z którymi często się spotyka i omawia różne ważne kwestie. Do tego radni powiatowi jak Sylwia Maćkowiak, Mirosława Bigaj i Piotr Kogut. Wygra w powiecie gostyńskim Dziedziczak. Poza tym gadanie o walce z homoseksualizmem wystarczy wyborcy z Gostynia. Nie oszukujmy się Gostyń to prowincja. Nie jesteśmy tolerancyjnym miastem jak Poznań gdzie PiS nie ma za bardzo co szukać. 12:16, 04.10.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

O matko!O matko!

1 1

Kulak należy do Forum?? Zgłupiałeś? Forum to nie PiS. Szczególnie widać to w powiecie, gdzie radni PiS wspierają i są wspierani przez starostę, a Forum Demokratyczne jest przeciw. Chyba jako jedyne ugrupowanie. 14:29, 04.10.2019


micmic

8 2

Co Pani Andrzejewska opowiada za bzdury, gdzie w projekcie ustawy jest napisane, że nie dotyczy on złoża Oczkowice ? Na pewno nie czytała projektu tak jak poseł M......i, który go podpisał. 12:23, 04.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Szymon na posłaSzymon na posła

8 2

Homoseksualizm tylko interesuje posłów PiS? Niech lepiej zajmą się problemem niskich zarobków swoich asystentów, przypuszczalnie dorabiających na seks stronach, jak ogłaszający się na erodate asystent posła PiS. Teraz jego sytuacja materialna dużo lepsza, dostał pracę po wygranej przez PiS w Agencji w Gostyniu. Tylko seks interesuje tych kandydatów z PiS. 13:09, 04.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Do SzymonDo Szymon

7 1

Agencji towarzyskiej na Górnej? :D 13:28, 04.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

pitekpitek

8 2

Taki światły poseł katolicki a twierdzi że Polska nie ma króla.Otórz Panie pośle Dziedziczaku,Polska ma króla nad króle Jesusa Chrystusa.Niespełna trzy lata temu nastąpił w Krakowie-Łagiewnikach akt Intronizacji Chrystusa na Króla w naszych rodzinach,zakładach pracy,miejscach zamieszkania ,środowiskach,parafiach i w naszej Ojczyźnie Polsce.Cóż za p-osłów mamy,jeden nie wie co podpisuje,drugi nie wie że Polska ma Króla.Nawet jakby im się nie dziwić,to zastanawiające kto nach głosował wcześniej a czy zagłosuje 13.10.2019 poddaje w wątpliwość bo wierzę w Polsckę i Polaków? 16:55, 04.10.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

narod debilowyxx43narod debilowyxx43

0 1

jakiego Polska ma krola czy ty cioto wiesz co piszesz 19:44, 05.10.2019


do pitekdo pitek

8 0

Piotr Kogut zagłosuje w 100%, jak PiS nie wygra to wróci do filtronu na magazyn o ile go tam przyjmą 19:52, 04.10.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

władek i radekwładek i radek

1 4

Chociaż PiS to chlew większy niż KO, to Kogut przynajmniej się ogarnął i dzięki swoim najlepiej wykorzystanym umiejętnościom wybił się z tego grajdołka, dzięki koneksjom na które pracował od paru lat. A Ty co w tym czasie zrobiłeś dla siebie, oprócz zakupu "harnolda i żubra" w czteropaku co drugi dzień? 21:13, 04.10.2019


DamianDamian

7 0

Gdzie radni PiS, Piotr Kogut, Sylwia Maćkowiak i Mirosława Bigaj. Czemu nie ma ich na zdjęciach? 20:01, 04.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

xyzxyz

6 0

a krawca nie było? to jest teraz cień skorupskiego 20:04, 04.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

DarekDarek

3 3

Co co chu. z pisu podal swoim towarzyszom moj numer telefonu?! Mialem telefon gdzie jakis typ mi gadal aby glosowac na pis. Nagabywanie jak ci telemarketerzy! Partia chorych ludzi! 21:25, 04.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

kogucikkogucik

5 2

Pierwszy burdeltata IV RP? 22:21, 04.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

tylko konfederacja tylko konfederacja

4 1

szef klubu POKO „gwarantował”, że Sądy zrobią tak jak on chce 23:41, 04.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

do powyżejdo powyżej

2 2

Prokuratur robi tak jak Ziobro chce, tak jest jak ludzie wybierają bandę czworga. Czy kogoś PiS posadził z aferzystów PO? Czy kogoś PO posadziła z aferzystów PiS? Banda czworga! 23:57, 04.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

taśmy prawdytaśmy prawdy

4 1

„Adamowicz mógłby wyjść w kajdankach”. Mimo tej wiedzy PO poparła go w II turze. Taśmy PO. Sąd uniwinnił Adamowicza. Wniosek prosty, sądy są skorumpowane tak jak głosi PiS 01:56, 05.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

zadźgali łapówkarzazadźgali łapówkarza

3 1

Patryk Jaki: Zaczynam tłumaczyć taśmy Neumanna dla wszystkich w PE 01:58, 05.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

skorumpowane sądyskorumpowane sądy

5 0

Neumann szczerze o Adamowiczu. "Twarde rzeczy, które mogłyby go wyprowadzić w kajdankach" 02:00, 05.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Kuchciński a PodkparKuchciński a Podkpar

5 1

Handel ludźmi i czerpanie zysku z nierządu ponad pół tysiąca kobiet – tym właśnie mieli zajmować się bracia R., sutenerzy z Podkarpacia. Z usług ich agencji towarzyskich korzystali m.in. oficerowie Centralnego Biura Śledczego, politycy i biznesmeni, z kolei policja otaczała ochroną i likwidowała konkurencję, a prokuratura i sąd zapewniły niskie wyroki – pisze Onet. Jak polskie państwo ułożyło się z sutenerami na Podkarpaciu. Na jednym z nagrań – według zeznań byłego agenta CBA Wojciecha J. - był ważny polski polityk. Wskazywany w wielu publikacjach ówczesny marszałek Sejmu Marek Kuchciński 21:24, 05.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

powiesili cyganapowiesili cygana

5 0

Kostecki mówił wprost, że znani politycy byli nagrywani 21:40, 05.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

do kandydata do kandydata

5 1

"Cynizm, Obłuda, Fałsz...." - jeśli nie panie kandydacie z ramienia partii pis proszę mi odpowiedzieć jak to się stało, że pańscy koledzy i koleżanki obdarowane nie należnymi "premiami" przez waszą byłą już premier Szydło mieli oddać te "premie" i do dnia NIE ODDALI !. Jak to można nazwać jednym określeniem panie kandydacie tej partii ...?. Co jest z kwotą ok. 1,2 mln złotych, które wcięło w dolnośląskim oddziale PCK za rządów waszej byłej minister A.Zalewskiej, obecnie eurodeputowanej PE ???- a ponoć wydatkowanej na kampanię wyborczą pisu ?. Jeśli ma pan chociaż troszkę godności by ubiegać się o mandat posła 13.10 to proszę odpowiedzieć ......? 22:33, 05.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Cygana powiesieli? Cygana powiesieli?

5 0

Marek Kuchciński, a w tle afera podkarpacka. "Wracają kolejne kontrowersje". O tym, jak kryminaliści mogli liczyć na pomoc państwa. Bracia Rysicz, którzy według Dawida Kosteckiego w swoich agencjach towarzyskich nagrywali polityków i biznesmenów, przez całą kryminalną karierę mogli liczyć na polskie państwo. Najpierw policja wycięła im konkurencję na Podkarpaciu, a później prokuratura i sąd zapewniły symboliczne wyroki. A mówimy o gangsterach odpowiedzialnych za handel ludźmi i czerpanie zysku z nierządu ponad pół tysiąca kobiet. Po zeznaniach Dawida Kosteckiego, a następnie publicznym wpisie na jego profilu na Facebooku, w którym oskarża braci Rysicz o współpracę z CBŚ, spraw nie da się dalej ukrywać. Między 2013 a 2015 r. w śledztwie nie dzieje się jednak nic. Jednak w lutym 2016 r. "Aleks" i "Żenia" zostają wreszcie aresztowani. Ale znowu zaczynają się dziać dziwne rzeczy. W kwietniu 2017 r. bracia są już na wolności. Choć wtedy jeszcze sędzia Tomasz Kozioł z Sądu Okręgowego w Tarnowie decyduje o zatrzymaniu ich paszportów, ale i ta decyzja nie utrzymuje się długo. Już w sierpniu 2017 r. prokurator Piotr Stryszowski z Małopolskiego Zamiejscowego Wydziału ds. Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej decyduje o zwrocie paszportów "Aleksowi" i "Żeni". Marek Kuchciński, a w tle afera podkarpacka. "Wracają kolejne kontrowersje" 22:48, 05.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KlerrKlerr

6 2

Do pisiora i Pana w sukience będę pisał powoli może skumacie. Chodzi o to że ukrywacie pedofilów w kościele i nieważne 1czy100proc. 22:49, 05.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Państwo mafijne. Państwo mafijne.

3 1

Giną świadkowie, przestępcy na wolności. Afera podkarpacka zatacza coraz szersze kręgi. Parasol ochronny od policji dla sutenerów, seksbiznes dwóch braci. W ostatnim czasie ginęli też - w okolicznościach budzących wątpliwości - świadkowie sprawy. Wyszło też na jaw, że bracia R. korzystali z parasola ochronnego głównie policjantów z rzeszowskiej CBŚ, którzy korzystali z usług "biznesu" braci R. za darmo. Jeden z nich, Daniel Ś. wciąż nie usłyszał zarzutów w tej sprawie.

22:54, 05.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Ed KagameEd Kagame

3 1

Zabierzcie ze sobą własne długopisy. Warto też nagrać komórką jak piszecie podłożonym długopisem na kawałku własnej kartki (dokumentowanie wyłącznie! własnego wypełnienia karty wyborczej). Na wypadek gdyby okazało się, że w lokalu wyborczym podłożono długopisy ze znikającym tuszem. 00:04, 06.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Mafia+PISMafia+PIS

4 1

Prezes NIK robi interesy z sutenerami i unika płacenia podatków 13:03, 06.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

RobRob

6 2

Kiedyś straszyli Gender teraz LGBT coś pisowcy za dużo myślą o sexie weżcie się za gospodarkę a co z ustawą 447 o bezdziedzicznym zwrocie majątku Zydom pozdrowienia dla Johny Danielsa Panie Dziedziczak namiestnika Polin z Izraela 14:22, 06.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Gangsterski PiSGangsterski PiS

4 2

Czy PiS jest organizacja przestępczą? Pytanie retoryczne . PiS wielokrotnie łamał konstytucję i setki przepisow ustaw dotyczacych sprawowania władzy. Czlonkowie PiS współpracowali z gangsterami ( Banaś z szantazystami grożącymi gwaltem i obcinaniem rak), CBŚ prawdopodobnie z mordercami Kosteckiego i sutenerami w Malopolsce. Ilosc morderstw w aresztach wskazuje na ochrone funkcjonariuszy PiS w tych sprawach. Niszczą dowody w sprawch karnych, Stachowiak , Szydlo, Kempa, Zalewska, Ziobro. Żadaja łapówek dużych - 40 mln Chrzanowski i malych 50 tys. Kaczynski.Wydaja pieniadze z budzetu bez przetargow Boeingi, Dama z Lasiczką, Kolejka na Kasprowy, Gulfstreamy, BMW 750, Zakup wierzytelnosci frankowych od NORDEA. Przekazanie 2 mld na telewizje partyjną. Zatrudniaja swoich ludzi z partii lub z rodziny bez konkursów. 18:30, 06.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

beeedzieokbeeedzieok

1 1

jakos dziwnym trafem ci co najwiecej krzyczą,potem okazuje sie ze czerpią z tego profity lub sa bezkarni 19:02, 06.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Taśmy ArdanowskiegoTaśmy Ardanowskiego

2 1

Ardanowski bez ogródek nazywa w trakcie spotkania Agencję instytucją "chorą". – Sensem agencji płatniczej jest obsługiwanie programów unijnych oraz krajowych i sprawność realizacji polityki państwa. Instytucja niesprawna, instytucja, która nie jest w stanie szybko reagować i realizować oczekiwań rolników. Cała Agencja obsadzona ludźmi PiS, dużo zarabiają a nic nie robią 22:13, 06.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PSL 2019PSL 2019

2 0

Twardy elektorat pisu to ludzie którzy nigdy nie odnajdą się w demokracji.Tam jest taka bolszewicka zajadłość, że bliżej im do fanatyków, niż cywilizacji zachodu
00:08, 07.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

fałszują wyboryfałszują wybory

2 0

PiS sfałszowało eurowybory - Lech Wałęsa na konwencji KO. Były prezydent może mówić prawdę. Zna się na mechanizmach władzy w Polsce, w końcu sprawował najwyższy urząd w Polsce. Popatrzcie ludzie jak w wieczór wyborczy Konfederacja miała ponad 5% z ponad 90% lokali wyborczych, po czym rano okazało się że do przekroczenia progu zabrakło 0.5%! 12:45, 08.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Fakt.plFakt.pl

2 0

W swoim przemówieniu Wałęsa zasugerował również, że PiS "komputerowo" sfałszował wybory europejskie. To co mówi Lech Wałęsa jest wielce prawdopodobne, nie ważne jak się głosuje, jest ważne kto finalnie przesyła wynik wyborczy z komisji umieszczając dane w komputerze. Potem mało kto weryfikuje rzeczywisty wynik wyborczy. Lech Wałęsa jako prezydent dużo o tym wie. 12:48, 08.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Seks politycySeks politycy

2 0

Grzegorz Raczak, poseł PiS z Gdańska, ofiarą szantażu ze strony 23-letniej prostytutki. To ceniony kardiolog, deklarujący się jako wierzący katolik. Z usług dziewczyny korzystał regularnie. Gdy kobieta zażądała znacznej sumy pieniędzy, grożąc, że ujawni zdjęcia z ich spotkań, zawiadomił o sprawie prokuraturę. Sprawę ujawnił portal wyborcza.pl. 12:58, 08.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

14 latka14 latka

2 0

Warto dodać że poseł Raczek jest 30 lat starszy od dziewczyny z którą uprawiał seks za pieniądze. Dziwne są upodobania polityków PiS do bardzo młodych dziewczyn a nawet dziewczynek. Marek Kuchciński według tego co podawały media miał uprawiać seks z nieletnią. 13:01, 08.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

FAKT:FAKT:

2 0

W kamienicy Banasia nagrywali klientów z prostytutkami …..czyli co? PiS może nagrywać seks klientów polityków a dziewczyna która uprawia z nimi seks nie może tego robić bo do więzienia? 13:09, 08.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

jurny kogucikjurny kogucik

2 0

Prostytutka jest młodsza od posła PiS o ok. 30-40 lat. "Niczego złego nie robiłem. Przyznaję, płaciłem za spotkania z tą kobietą. Uiszczałem opłatę, bo ja nie chcę nikogo krzywdzić" HAHA 13:38, 08.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PiS to totalitaryzmPiS to totalitaryzm

2 0

Kobieta została aresztowana. Z nieoficjalnych informacji wynika, że w ostatnich dniach prostytutkę, z którą spotykał się poseł PiS, zatrzymano w Warszawie. Państwo totalitarne! Aresztowali kobietę za to że zażądała 40 tysięcy od posła za milczenie, że nie powie, że uprawiała z nim seks w mediach. Przypomnijcie sobie co wyprawiał Kaczyński gdy śp. Lepper był rugany w mediach za seks z prostytutkami. Prokuratura PiS zatrzymuje ludzi jak tą kobietę tylko dlatego, że powiedziała, że albo poseł jej zapłaci za milczenie, że uprawiała z nim seks, albo nagłośni sprawę w mediach. 13:42, 08.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PiętaPięta

0 2

Mi PIS dał święty spokój mogę uczciwie pracować, płacić uczciwie podatki i spokojnie żyć wiecej nie potrzebuję 14:20, 08.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Komuna bisKomuna bis

2 0

Okręgowa Izba Lekarska przekazuje dane pacjentów PiS. Piaszą o tym na wp. Zero tajemnic medycznych przed KC PiS. 11:53, 09.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

klernotyklernoty

2 0

panie Dziedziczak na panu molestowanie dzieci przez ksiezy moze i nie wywarło zadnego wrazenia bo to nie pana krewnych dzieci ,ale jakim prawem przemawiasz w imieniu wszystkich polaków . 18:32, 09.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Polscy oprawcyPolscy oprawcy

1 1

J. Brudziński o Noblu dla Olgi Tokarczuk: bardzo wielka rzecz i olbrzymia radość dla wszystkich Polaków. Olga Tokarczuk: „Polacy to mordercy Żydów”. Cieszy że przedstawiciele PiS przyznają rację tym, którzy mówią o okrutnych zbrodniach i współudziale Polaków w mordowaniu Żydów. 18:02, 10.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

sukces pissukces pis

1 1

Olga Tokarczuk nie zapłaci podatku dochodowego od Nobla. To decyzja ministra finansów z PIS. Pisarka określiła Polaków jako morderców Żydów i kolonizatorów Ukrainy. Polityka historyczna. 18:40, 10.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

HenrykHenryk

3 0

TVP pokazała dokument pt. Inwazja. Pokazuje niebezpieczeństwo jakie niesie ze sobą LGTB. Tych ludzi powinno się izolować, zagrażają naszym dzieciom. Oby więcej tak uświadamiajacych produkcji. 07:54, 11.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KonfederacjaKonfederacja

2 0

Kandydatka Koalicji Obywatelskiej na posła śmieszkuje sobie z ludzi cierpiących na zaburzenia psychiczne. Wśród nich są ludzie z depresją, którzy często przez ostracyzm boją się do tego przyznać - skomentował Samuel Pereira. Patokandydatka do Sejmu z list KO/PO Klaudia Jachira udostępnia w Internecie zdjęcia dzieci. Chce w ten sposób ukarać ich ojca. Wulgarne parodiowanie kościelnych przyśpiewek, dziwne pato-happeningi, wymachiwanie przed kamerą dziecięcymi majtkami – to wystarczy aby dostać się na listy KO/PO. Okazuje się jednak, że te wszystkie patologiczne „akcje” były niczym przy tym co Jachira ponoć zrobiła tym razem. W odpowiedzi na – wcale nie jakoś przesadnie obraźliwy – komentarz użytkownika Facebooka, patopolityczka opublikowała w sieci jego zdjęcia. Na trzech z nich widać wyraźnie twarze jego dzieci. 15:46, 11.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Inwazja LGBT Inwazja LGBT

1 0

Jak informują czeskie media, w Paradzie LGBT w Pradze już po raz szósty wzięła udział "Czechosłowacka Społeczność Pedofilna" (Czepek). Podczas przemarszu organizacja pedofilów rozdawała ulotki "uświadamiające" uczestnikom i przechodniom. Kto w Gostyniu bierze udział w tego typu marszach? Powinno się chronić dzieci uczestników tego typu marszów. Dla ich dobra nawet odbierać rodzicom. 16:20, 11.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ulotki od LGBTulotki od LGBT

1 0

Na ulotkach rozdawanych przez członków Czepeku miała widnieć informacja, że ich celem "nie jest legalizacja seksualnych kontaktów z dziećmi". Według danych na stronie internetowej organizacji, działalność Czechosłowackiej Społeczności Pedofilnej jest legalna. Taki miał być wynik dochodzenia czeskiej policji w tej sprawie. "Dla administratorów wynik śledztwa stanowi dowód, że strony internetowe (Czepeku) są właściwie prowadzone, a ich użytkownicy mogą bez obaw je odwiedzać" – czytamy w artykule. Co bardziej szokujące, dwaj administratorzy strony przedstawiają się jako mężczyźni w wieku 38 lat. Jeden z nich otwarcie deklaruje zainteresowanie dziewczynkami w wieku od 3 do 10, drugi dziewczynkami od 4 do 12 lat. 16:26, 11.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

piętapięta

1 0

CYKL: LGTB I … INNI ZBOCZEŃCY – SZOK! Horror 13-letniej suczki. Właściciel i jego koledzy mogli gwałcić ją przez lata
Więcej: https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Warszawa.-Suczka-gwalcona-przez-wlasciciela-NOWE-FAKTY-ws.-Perelki 16:29, 11.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


zaraza lgbtzaraza lgbt

1 0

Prymas Czech, kardynał Dominik Duka: LGBT to zaraza. Kto w Gostyniu wspiera LGBT? Przyznać się i przeprosić bo Kaczyński was napiętnuje. Prymas Czech: Trzeba pamiętać, że czerwona zaraza pozbawiła Europę więcej niż jednej czwartej ludności. A ideologia gender jest skierowana przeciwko rodzinie. 16:53, 11.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

HOTEL NA HHOTEL NA H

1 0

Trzynaście lat temu spółka syna Mariana Banasia otrzymała dotację na otwarcie centrum szkoleniowo-hotelowego. To właśnie za te pieniądze wyposażono pokoje – od poduszek, po łóżka i cukiernice. Chodzi o słynny hotelik z pokojami na godziny, który mają prowadzić osoby wiązane z półświatkiem. 19:30, 11.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA