Zamknij
NEWS

Spisali się na szóstkę z plusem. Bo z klientami łaczy ich coś więcej niż tylko relacje biznesowe

15:06, 06.07.2025 Aktualizacja: 16:31, 06.07.2025
Skomentuj gostyn24.pl gostyn24.pl

Wczoraj, przepiękny  park pałacowy w Pępowie zamienił się w wielki rodzinny festyn, na którym śmiech dzieci mieszał się z dźwiękami orkiestry i zapachem grilla. Wszystko za sprawą  Powiatowego Banku Spółdzielczego w Gostyniu, który zorganizował tam wyjątkowy piknik z okazji 160-lecia istnieni. Organizatorzy , zaprosili na niegob swoich klientów i ich najbliższych, którzy z pewnością nie żałowali, że... skorzystali.

Od południa trwała rejestracja uczestników biegu Runaway Junior głównego punktu programu pikniku z okazji 160-lecia działalności Powiatowego Banku Spółdzielczego w Gostyhniu. Rywalizację rozpoczęły najmłodsze dzieci z kategorii Niedźwiadki, a potem przyszedł czas na kolejne grupy -  Żuberki, Rysie i Młode Wilki. Łącznie  wystartowało ponad 800 dzieci, które z ogromnym zapałem pokonywały przygotowaną trasę.

Syn przez tydzień ćwiczył bieganie w ogrodzie, a dziś na mecie był taki szczęśliwy, że aż łzy mi się zakręciły w oczach.  To świetnie, że bank stworzył taką okazję do wspólnej zabawy. -  opowiadała pani Katarzyna z Gostynia.

[FOTORELACJA]13290[/FOTORELACJA]

Każdy uczestnik biegu otrzymał pamiątkowy medal z rąk prezesa banku Marka Banaszaka. Dzieci odbierały nagrody z dumą, pozując do zdjęć i przybijając piątki z organizatorami. 

Oprócz samego biegu z przeszkodami przygotowano też wiele innych atrakcji.  Dmuchane zamki były oblegane od pierwszej minuty, a w fotobudce mali i duzi robili sobie pamiątkowe zdjęcia. Do tego strefa gastronomiczna, gdzie nie brakowało grillowanych przysmaków

Organizacja na szóstkę z plusem. Wszystko było przygotowane tak, że nikt się nie nudził i nie czekał w kolejkach. podkreślał pan Marek z Krobi, który przyjechał na piknik z całą rodziną.

Po południu przyszła pora na kolejne atrakcje. Dla najmłodszych piana party a dla dorosłych występy na żywo. Najpierw wystąpiła orkiestra dęta „BIG BEND” z Pępowa, potem orkiestra z Gostynia, a wieczór uświetnił koncert zespołu Budka Bend. 

To miłe, że bank potrafi wyjść do ludzi i zorganizować coś tak dużego dla całych rodzin. Czuć, że zależy im na relacjach, nie tylko na formalnościach - dodaje pan Marek z Krobi. 

Piknik zorganizowany przez Powiatowy Bank Spółdzielczy pokazał, że jubileusz to także dobra okazja, by podziękować klientom za zaufanie i wspólne lata. Właśnie w taki sposób władze banku chciały okazać wdzięczność swoim klientom i pokazać, że ze swoimi klientami łączy ich coś więcej niż tylko relacje biznesowe.

[ZT]80845[/ZT]

[ZT]80803[/ZT]

[ZT]80787[/ZT]

[ALERT]1751812206279[/ALERT]

Dołącz do nas na Facebooku!Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!
(tom)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%