Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
ODSZUKAJ PIN DO SEJFU! ZGARNIJ NAGRODĘ! DO ZDOBYCIA  3 X VOUCHER Z RESTAURACJI LOFT

DOBRZE WIEDZIEĆ

To nie tylko hasło promujące Gostyn24, ale też nazwa najnowszej zabawy, której celem jest bycie najlepiej poinformowanym mieszkańcem naszego regionu. Sama formuła jest prosta i nie powinna nikomu sprawić kłopotu. Jeżeli obserwujecie i czytacie regularnie Gostyn24, to nie powinniście mieć żadnego problemu

Zdobyć można jeden z 3 voucherów, każdy po 100 zł, do wykorzystania w  Restauracji LOFT w Gostyniu, przy ul. Ks. Olejniczka 2, miejsca godnego polecenia wszystkim, którzy cenią sobie wyjątkowy klimat i mistrzowską kuchnię.

Wystarczy odszukać trzycyfrowy PIN do sejfu, w którym znajdują się nagrody. Cyfry tworzące PIN umieściliśmy w treści artykułów zamieszczonych w Gostyn24 i udostępnionych na naszym Facebooku w dniach od 18-22 października, czyli  od poniedziałku do piątku.

W każdym artykule znajduje się wyraźnie oznaczony aktywny link z podpowiedzią. Wystarczy w niego kliknąć, a system przeniesie Was do obrazka z konkretną informacją ( litery na żółtym tle) o treści  : PIN  cyfra pierwsza.... PIN cyfra druga... i PIN cyfra trzecia... lub Szukaj dalej.   

Nagrody zdobywają trzy osoby, które jako pierwsze odgadną prawidłowy PIN i prześlą go do nas w wiadomości prywatnej na Facebooka Gostyn24


Na odpowiedzi czekamy do 31 października.

Wzięcie udziału w zabawie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na publikację wizerunku oraz danych osobowych laureata/laureatki na potrzeby zabawy. 

 Nagrodę VOUCHER o wartości 100 zł do wykorzystania w Restauracji LOFT, przy ul. Ks. Olejniczaka 2 w Gostyniu należy odebrać osobiście, ale w siedzibie redakcji Gostyn24, przy u. Św. Floriana 3 w Gostyniu do dnia 5 listopada i nie można jej zamienić na gotówkę.

Udział w zabawie jest dobrowolny, a jej organizatorem jest Redakcja Gostyn24. Warunkiem przystąpienia do zabawy i zdobycia nagrody jest polubienie i udostepnienie informacji o zabawie na swojej tablicy facebookowej przed jej zakończeniem. 

ODPOWIEDZI NALEŻY WYSYŁAĆ W PRYWATNEJ WIADOMOŚCI NA FACEBOOK GOSTYN24
( nie w komentarzu pod postem) 

ŻYCZYMY UDANEJ ZABAWY!

 

Konkurs zakończony

REKLAMA
REKLAMA