Mażoretki ZSR Grabonóg mogą pochwalić się kolejnym dużym sukcesem. Tym razem zdobyły trzy tytuły mistrzyń świata mażoretek organizowanych w trybie online. Pandemia koronawirusa sprawiła, że zaplanowana na czerwiec impreza w Chorwacji nie mogła się odbyć w tradycyjnej formule.
Choć epidemia pokrzyżowała im nieco plany, to postanowiły przesłać nagrania najlepszych choreografii organizatorom mistrzostw świata mażoretek - WAMT Online Championship World Majorettes Sport 2020. Razem z nimi wpłynęło 391 prezentacji z całego świata. Wszystkie oceniało międzynarodowe grono sędziowskie. - Nadesłane choreografie zostały ocenione przez międzynarodowe 9 osobowe grono sędziowskie. Dziewczyny stanęły do rywalizacji z najlepszymi zespołami z takich krajów jak USA, Wielka Brytania, Bułgaria, Chorwacja, Węgry, Włochy, Norwegia, Filipiny,Rumunia, Słowacja i Słowenia - informują mażoretki ZSR Grabonóg. - Mistrzostwa online to nowe doświadczenie, co nie oznacza że łatwiejsze. Sędziowie mogą każdy z układów ocenić z większą starannością, mają czas by zwrócić uwagę na każdy szczegół oglądając kilkakrotnie nagrania - dodają reprezentantki naszego regionu.
Wyniki:
-Mistrz Świata Natalia Jakubowska solo flaga seniorki
-Mistrz Świata Natalia Jakubowska i Anna Śleboda duet flaga seniorki
-Mistrz Świata flaga mini seniorki
-Wice Mistrz Świata Natalia Jakubowska i Anna Śleboda duet baton seniorki
-4 miejsce Oliwia Żak i Maria Kamińska duet baton klasyczny seniorki
-5 miejsce Natalia Jakubowska solo baton seniorki
-Wyróżnienie Grand Prix za najwyższą punktację
Dla mażoretek z Grabonogu to kolejny powód, by ćwiczyć i walczyć o kolejne tytuły. - Jest to nagroda za ogrom pracy, jaką wkładamy w nasze treningi. Zajęłyśmy bardzo dobre miejsca, a nasze choreografie spodobały się sędziom. Jestem dumna z osiąganych wyników przez dziewczyny na tak wysokim szczeblu, mimo panującej sytuacji. Bardzo dziękuję za tak naprawdę codzienną ciężką pracę, aby takie cele osiągać - mówi Natalia Jakubowska, trener ZSR Grabonóg. - Oczywiście, nie spoczywamy na laurach i tworzymy intensywnie nowe choreografie w nowych kategoriach na kolejne Mistrzostwa. Miejmy nadzieję że już w innej formie. Wszystkim startującym zespołom składamy gratulacje i życzymy dalszych sukcesów - dodaje trener Natalia Jakubowska.
Dziewczynom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!
[ALERT]1589619091053[/ALERT]
Kobieca drużyna od zadań specjalnych? Nowa prezes i...
Sukces za sukcesem 🤣
PS
20:30, 2025-09-16
Zamknął się w łazience i nie chciał otworzyć drzwi...
Wielka afera a Ja tylko chciałem konia zbić
Zamknięty
20:28, 2025-09-16
Ciężki sprzęt już czeka w gotowości, ale najpierw ...
Już myślałem że start dla nowej galerii w Gostyniu kiedy w końcu ona ruszy
PgS
19:54, 2025-09-16
Ciężki sprzęt już czeka w gotowości, ale najpierw ...
a kiedy otwierają obwodnice DK12 żebym nie musiał przejeżdżać przez tę pier..... gostyńską dziure
przez
19:25, 2025-09-16
17 1
W tych ciężkich chwilach BRAWO BRAWO BRAWO🙂👍
12 19
darujta sobie - co to w ogóle za mistrzostwa?
12 4
Mistrzostwa rozegrane online. Forma zawodów mażoretkowych pozwala na takie rozgrywki, bowiem różnią się jedynie tym, że zawodnicy nie występują na żywo. Oceny są dokonywane według regulaminów, tak samo jak na tradycyjnych zawodach. Nie rozumiem wątów - sam/sama mogłeś/mogłaś wziąć udział. Ale widać, że niektórzy to mocny kompleks wyższości mają i nie mogą znieść, że ktoś osiąga sukcesy :)
11 3
Zawsze to samo. Jaki zespol by nie wygral zawsze zawistni przychodza komentowac ze "co to za mistrzostwa". Ludzie, ogarnijcie sie.
15 4
Brawo..jestem dumna ze u nas sa mistrzynie..
14 4
Kto innym zespołom zabronił brać udziału w mistrzostwach?! Zamiast komentować *%#)!& weź się rusz i coś zrób.... jeśli jesteś mażoretka stwórz choreografię i weź udział!
Dozewczyby są mega zdolne i całe szczęście bardzo mądre i w nosie mają takie *%#)!& komentarze! Brawo Grabonóg!! 😍 nasze złotka
3 4
Może ma ktoś wieści co będzie na miejscu inspiracji
1 3
KRAWATKA
6 3
WIELKIE GRATKI DZIEWCZYNY
7 2
Wielkie gratulacje dziewczyny. Cieszę się razem z Wami osiąganymi sukcesami.
7 2
Super gratulacje dziewczyny jesteście wielkie👍🏆🎖
4 7
Wybierzcie się do Pragi.
Troche więcej ambicji.
9 2
Wybierz się do psychologa. Trochę więcej ogarnięcia i nienawiści wobec innych.
8 1
I tak przy okazji w Pradze 80% występów to Czechy, 10% to Polska, 10% to pozostałe kraje. Fajne mistrzostwa świata. Już w tych internetowych więcej krajów było.
3 5
Czy to to samo co balet mongolski
0 0
Serdeczne gratulacje dla Was dziewczyny! Życzę Wam osiągania dalszych sukcesów.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gostyn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz