Zamknij
REKLAMA

Na początku był lekki stres, a dyrektor omal nie zapomniał... Potem już tylko z górki

14:51, 28.01.2023 tejot Aktualizacja: 07:32, 02.02.2023
Skomentuj

Odtańczeniem tradycyjnego "Poloneza" rozpoczął się tegoroczny bal studniówkowy maturzystów z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Krobi.

Wydarzenie jakim jest studniówka, kończy pewien etap w ich życiu, dlatego przygotowywali się niej od kilku miesięcy. - Próby rozpoczęły się kilka miesięcy temu i myślę, że ostatecznie polonez wyszedł bardzo dobrze. - mówiła Natalia z klasy 4B, która życzyła też zdania egzaminów wszystkim swoim rówieśnikom. - Chciałabym życzyć sobie i wszystkim z naszego rocznika zdania matury i udanego wejścia w dorosłość. - dodaje Natalia Prokop.
 

[FOTORELACJA]9940[/FOTORELACJA]

Życzenia, a także podziękowania za wspólne lata nauki pierwszy złożył maturzystom dyrektor placówki, który tego wieczora omal nie zapomniał otworzyć studniówki – Zapytano mnie czy przy takich uroczystościach czuję stres. Macie teraz odpowiedź ponieważ zapomniałem otworzyć bal - mówił z uśmiechem na twarzy Krzysztof Perdon dyrektor ZSOiZ w Krobi i dodał – Przed wami ostatnia prosta, ostatnie umowne 100 dni przed maturą dokładnie 99 do pierwszego egzaminu. Chciałem wam życzyć, żebyście szczęśliwie i dobrze zdali wszystkie egzaminy maturalne, żebyście wybrali właściwą drogę życiową oraz oczywiście samych sukcesów w waszym dorosłym życiu 

Część oficjalną zakończył wspólny toast symboliczną lampką szampana oraz uroczysta kolacja. Później przyszedł czas na zabawę do której nikogo nie trzeba było namawiać – Zapominamy dziś o egzaminach maturalnych i wszystkich szkolnych problemach. To czas, żeby się wspólnie bawić i powspominać szkolne czasy – mówili maturzyści z klasy 4B

[ALERT]1674924876495[/ALERT]

 

(tejot)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (2)

I ten I ten

6 12

Krłobi !!! Te wszystkie ziemie biskupiańskie trzeba oddać prawowitym właścicielom tz biskupom poznańskim. A tych co sie na nich uwłaszczyli po reformie rolnej albo w jakiś inny złodziejski sposöb do czworaków tak jak to.onegdaj bywało 4 rano ekonom chodził i budził ogorzałe towarzystwo krzyczäc : GAŁGANY GAŁGAŃSKIE WYCHODZIĆ NA PAŃSKI a nie że teraz jakieś dzuwne historie że łoni bogacze . Aż sie łezka w oku kŕęci.
15:42, 28.01.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

cuchnący fajkami z żcuchnący fajkami z ż

1 1

bal ??!! myślałem że chodzi o bar 19:05, 28.01.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%