Zamknij

Sezon rozpoczęli integracją. Zaprosili mieszkańców do parku miejskiego

13:13, 24.07.2023 PB Aktualizacja: 13:20, 24.07.2023
Skomentuj Foto: Gostyn24 Foto: Gostyn24

Klub Sporty Walki Gostyń swój sezon treningowy rozpoczął integracją z mieszkańcami Gostynia. W ramach festynu w gostyńskim pedeku przygotowano wiele sportowych atrakcji. Chętni mogli wziąć udział w crossfitowych konkurencjach oraz zawodach siłowania na rękę o puchar starosty gostyńskiego oraz etatowego członka zarządu. 

Niektórzy zawodnicy i członkowie klubu Sporty Walki Gostyń sezon rozpoczęli już jakiś czas temu, inni postanowili oficjalnie go przypieczętować podczas integracyjnego festynu w parku miejskim przy ul. Strzeleckiej. Mieszkańcy i przyjaciele klubu mogli korzystać z atrakcji. Oprócz zabaw dla najmłodszych, w programie znalazł się m.in. bokserski pokaz grup SWG czy konkurencje crossfitowe, w międzyczasie można było skorzystać z darmowego poczęstunku. 

[FOTORELACJA]10350[/FOTORELACJA]

- Niektórzy już zaczęli sezon, a niektórzy sportowcy mają jeszcze chwilę przerwy. Jednak wszyscy razem spotykamy się i otwieramy nadchodzący sezon. (…) Są tutaj młodzi bokserzy z naszego klubu i nie tylko. Przyszło mnóstwo osób nienależących do klubu SWG, ale chcących wziąć udział w wydarzeniu co nas cieszy - mówił Krzysztof Wojtkowiak, organizator wydarzenia. 

Chętni wzięli udział w zawodach siłowania na rękę o puchar starosty Roberta Marcinkowskiego oraz etatowego członka zarządu. Rywalizacja odbyła się przy specjalnie przygotowanych do tego stołach. 

[ALERT]1690197163503[/ALERT]

Dołącz do nas na Facebooku!Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

(PB)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(2)

brybry

4 0

Zdun z ciebie ale Bambik i kłamca jak pinokio za mocno popłynąłeś 16:36, 24.07.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

onioni

0 0

Ile kosztuje wynajem parku bo chciałem zrobić podobny pokaz 13:13, 22.08.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%